Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti miért jelöltök vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti miért jelöltök vissza ismeretlen lányokat ha van barátnőtök?

Figyelt kérdés
Engem idegesít, ha ismeretlen lányokat jelöl vissza a férjem, mert én olyat nem szoktam akivel nem akarok ismerkedni vagy nem is ismerek. Ha ismer egy nőt, kolléga, barát az nem zavar.

2018. ápr. 24. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is hasonló történt, engem is érdekelne.
2018. ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
mert nem adjátok meg azt ami egy férfinek kell.
2018. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, feleség, ha egy ismeretlen férfi/srác bejelöl, minden esetben visszajelölöm, soha sem lehet tudni, mi az oka alapon. Viszont ha a jelölés után nem teszi egyértelművé, miért történt az ismerőssé válás, rögtön írok neki és rákérdezek, honnan ismerhetjük egymást. Innentől kezdve rövidre is zárom, megírom hogy nekem férjem van, sok szerencsét kívánok az ismerkedéshez másokkal és törlöm is az illetőt. Lehet a férjed is így van vele.
2018. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne bejelölni, a facebook erre való, ez a lényege, mi ebben a nagy kérdés? Nem muszáj elfogadni.

A Kérdező azt írja, hogy ismeretlen lányokat jelöl vissza a férje, szóval ő csak visszaigazolja, hiszen egyrészt nem mindig tudja az ember előre, hogy ki az, honnan ismerheti, másrészt bővebb info csak akkor kerül számára felszínre, ha visszajelöli. Ezt nem árt tudni, ha valaki meg nincs ezzel tisztában, akkor ne parázzon, nincs ebben semmi. Nem tudom miért kell mindenben összeesküvés elméleteket gyártani.

2018. máj. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Például van az üzenet, amit lehet írni akkor is ha nem ismerősöd az illető. Ha valaki valami fontosat akar közölni vele, amit másképp nem tehet meg csak facebookon akkor is meg lehet írni üzenetben. Nem csak úgy bejelölni mindenkit. Én sem tartom helyesnek, én sem igazolok vissza idegen férfiakat, sem nőket. A férjem sem.
2018. máj. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bejelölget nőket hátha valami összejön

neki.

2018. máj. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!