Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért fél a barátnőm az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél a barátnőm az első találkozástól?

Figyelt kérdés

Már több mint 3 hónapja tetszik nekem és nagyon megszerettem, egy csomó képem van róla és tetszik, és ezt tudja is és ő is szerelmes belém, de mégis attól fél, hogy nekem nem fog ő tetszeni. Meg olyanokat mond h nem is ér ennyit hogy várjak rá és közben nem akar ő se elveszíteni és én se őt.. Én tényleg szeretem de nem érti meg :( és hiába ígérek bármit (be is tartanám..), pl ha találkoznánk 100% hogy adnék neki esélyt és az is 100% hogy szeretném. Ha mégse jönne össze (ami 0%) akkor is megpróbálhatnánk egy második randit és az elsőt elfelejteném, szóval nincs mit veszítenie.. Már 3 hónapja várok rá úgy, hogy minden pénteken várom hogy találkozzunk, és sokszor meg is ígérte, meg úgy volt hogy jön, de valahogy mindig bepánikol, vagy csak fél, hogy nekem nem fog tetszeni.. Azt hiszi magáról, hogy csúnya, pedig gyönyörű :(

Ha én mennék el hozzá, azt mondja, hogy akkor örökre megutálna :O ??? Légyszi, ha valaki ugyanilyen lány mint ő, hogy annyira fél attól hogy nem fog tetszeni valakinek, hogy így húzza a találkozást hónapokig, segítsen:( nem tudom hogy mit tegyek :( bíztatom, de hiába és már mindent megpróbáltam:(


2012. dec. 20. 05:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy lehet interneten keresztül beleszeretni valakibe, de mindegy ez nem ide tartozik. Szerintem kamu képeket küldött magáról, aztán még nem tudja, hogy ezt miként adja be neked és ezért húzza az időt a találkozással. Legalábbis én erre gondolnék, ha még csak képről ismerném.
2012. dec. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nagyon fiatalok vagytok mindketten.. Állj a sarkadra és legyél férfi! Mond meg neki, hogy ez nem állapot, ezt nem csinálhatja veled. Vártál rá 3 hónapot, most már döntse el mit akar, vagy ne játsszon veled.


23f

2012. dec. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez volt a helyzet.Tudtam,hogy szeret meg én is őt,de húztam a találkozót.Ő még várt volna rám.Végül én magam mondtam neki,hogy hagyjuk az egészet.Nem várhattam el,hogy várjon rám,csak azért mert félénk vagyok.Most boldog párkapcsolatban él.(Nem akarok véleményt,csak leírtam az esetet.)

20/L

2012. dec. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg nem azzal az emberrel levelezel, aki a képen van.Ezért szórakozik veled.Beteg lélek.
2012. dec. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
14%
bakker hogy a p...csába lehet beleesni valakibe a neten keresztül képek alapján?és ha büdös a szája?vagy nem is ő van a képen?és ha....és ha...????ne csináld ezt haver keress valakit a suliban ne a netről.életed legszebb évei jönnek ne a gép előtt ba@d el!!!
2012. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálattal közlöm,hogy igenis belelehet esni,hihetetlen módon valakibe a neten keresztûl.Ami más az talán annyi,hogy alapvetõ szinten hamarabb fog meg a természete,a jelleme,egyszóval a belsõ énje.Ha logikusan gondolkozunk,tulajdonképpen aki nem egy sztársármos pasit szeretne akkor lehet happy-end is a vég.Személy szerint ién is így vagyok,és nagyon de nagyon álldom,a sorsot,hogy itt megismerhettem állmaim férfiját.Érte válltoztam meg,mellettem van,sokat köszönhetek a virtuális kapcsinknak,soha nem pótolnám senkivel.Értékes ember,amit külsõ alapján nem gondoltam volna.Romafiú de imádom.Csak ôt!
2012. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Legyél végre férfi, adj neki egy dátumot a találkozásra, ha nem jön el vagy megint kezdi a baromságait írd meg neki, hogy végeztél vele, ennyi.

És interneten is bele lehet szeretni valakibe, ha sokat beszélgettek. Igaz a valós találkozásnál úgyis rájön az illető, hogy nem minden olyan mint amilyennek elképzelte.

2012. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Talán, mert ő 11 te meg 31?
2012. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bocsi, valószínűleg én nagyon nem ez a típusú lány vagyok, de ahogy olvastam ezt, egyből az jutott eszembe: ez a csaj nem akar veled találkozni. Lehet, hogy félénk, és azért nem, de szerintem ha tényleg annyira nagy lenne a szerelem, előbb-utóbb le tudná gyűrni ezt a félelmét. De az, hogy nem akar veled találkozni, akkor kristályosodott ki bennem igazán, amikor írtad, hogy örökre megutálna téged, ha elmennél hozzá. Ez meg már milyen szerelem? :D


Mellesleg, én ezt a "nem szeretnék veled találkozni, félek, hogy élőben nem tetszenék neked" taktikát használtam már párszor- még ennél is fiatalabb koromban-, azokban az esetekben, amikor nem akartam megbántani a srácot, de nem akartam vele találkozni. Most az persze elég durva, hogy 3 hónapja csináljátok ezt, és még mindig folyamatosan mondogatja, hogy szeret, meg a többi dolgot. Lehet, hogy jót tesz az önérzetének, hogy van valaki, aki egy hosszú, nehéz nap után dícséri, bókolgat neki, satöbbi, ez mindenkinek jól esik, de szerintem ennél tovább ő nem akar lépni.


Ez persze csak az én véleményem, mert abszolút nem ez a fajta lány vagyok, de nekem ez jutott eszembe.

2012. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Rám a mostani barátom először facebook-on írt rám és ott beszélgettünk 2 hónapon keresztül, én is húztam halasztottam a találkozást mert féltem hogy csalódik bennem, és hogy élőben nem olyan vagyok mint képeken és nem fogok neki tetszeni. Engem végül is az vett rá hogy barátnőm is talizott egy ilyen netes sráccal , és minden oké volt náluk, így gondoltam én is bele megyek , igaz még nem csináltam ilyet soha. Az első randin még 2 hónap beszélgetés után is kb 3 órát tudtunk beszélgetni . Annyira jó volt, imádtam az egészet.

Ennek csak az a lényege hogy engem az bátorított hogy barátnőmnek is sikerült, miért ne próbálnám meg én is.

2012. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!