Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar a párom csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a párom csókolózni velem?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt. Sokszor kezdeményezek, erre a válasza az, hogy neki most nincs kedve, azt is mondta amr hogy nem szeret csókolózni, Amikor esetleg kezdeményezek akkor is már kB. 5 mp után kerdezi, hogy "nem elég még"? Nagyon rosszul esik. Amikor még osszejottunk mindig szoktunk csókolózni, most már nem. A Szájhigiénia rendben van, az biztos. Szerintetek?
2019. júl. 30. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ízlik neki a szád vagy nem szeret csókolózni, mindegy is miért.

Ahonnan eltűnik a vágy azt nem lehet semmivel visszahozni.

2019. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hm.. Hát elég szomorú hogy 2 év után már eltűnt a vágy. :( köszi a választ, várok még többet is :)
2019. júl. 30. 13:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A szexualitás lényege, hogy minden résztvevő élvezze. Ha a barátod nem élvezi a csókolózást, ne erőltesd. Neked sem lenne jó, ha olyat erőltetne a barátod, ami neked nem esik jól. Ha nagyon nem tudsz meglenni csókolózás nélkül, akkor szakíts és keress másik pasit.
2019. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy eddig szeretett, volt hogy fél óráig csókolóztunk.. Elhagyni meg nem akarom, szeretem. Próbáltam vele megbeszélni, de semmi sem változik.
2019. júl. 30. 13:40
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pàrom ès én se szeretünk csókolozni.

És nem azért mert nem vonzódunk egymáshoz!

6 éve vagyunk együtt. Az kapcsolatunk elejèn se volt gyakori és most se.

Viszont az érdekes, hogy eddig szeretett ès most màr nem. Valami lehet a hàttérben.

2019. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A csók a legjobb indikátor.


Csökkenése és eltűnése mutatja, hogy változás állt be a másik félnél.


Idővel általában mindenkinél csökken a csókok száma, van ahol már csak szexközbenre korlátozódik csak.


Van, aki nem szeret csókolózni, ott nehezebb követni, hogy változtak-e a másik fél érzései.


Mindenesetre aggodalomra adhat okot, ha hirtelen történt ez a változás az addig "csókszerető" félnél.

2019. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Szereted? Igazán? Hajlandó vagy elfogadni, hogy ő nem akar csókolózni? Minél inkább meg akarod beszélni, meg akarod javítani, annál erősebb lesz az ellenállás. Engedd el a csókolózást. Koncentrálj arra, és örülj annak, ami jól működik köztetek.
2019. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2019. júl. 30. 15:16
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem akar elkapni tőled semmit!
2019. júl. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Barnabas333 ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzeted, mert én is imádok és nincsen, nálunk is kb. 2,5 év után maradt el. Most 8 éve vagyunk együtt, én akár csak titkos csókpartnert is keresnék, de mivel sok embernek az intim..eh...nagyon rossz ez így. 42F Bp

Nem dohányzik egyikőnk sem...

2019. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!