Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozhat problémát a későbbiekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat problémát a későbbiekben ha most fiatalon nem élem ki magam?

Figyelt kérdés

Ha fiatal vagyok, es a kicsit idősebb barátommal szeretnék maradni örökre, és vele vesztettem el, tehát ő lenne az egyetlen férfi az életemben, az később gondot okozna hogx megkívánok mást is? Kb 20 évesen szeretnék kisbabát is, mert kb 16 éves korom óta vágyom rá hogy egyszer legyen, és jó szerintem ha fiatalon vállalunk gyereket. Persze ha megvan az anyagi háttér, de ez már más téma. :D

Attól félek, hogy később másokat fogok kívánni, mert "nem éltem ki magam", de a barátomat semmiképp nem akarom elveszíteni.

18/L


2019. aug. 3. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Igen. Van rá még 2éved, hogy kiéld magad a babád előtt.
2019. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ez nem feltétlenül így van, mindenki más. Valakinek kell a megállapodás előtt, hogy kiélje magát, de nem feltétlenül mindenki arra született.
2019. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nincs olyan, hogy "kiéli magát" valaki... Amúgy is, mit értünk kiélés alatt?


Azt, hogy valaki sorra veszi a nőket/férfiakat "tapasztalat kell" címszó alatt és így érzi jól magát? Nos, akkor a házasság és a család nem neki való dolog. Az normál esetben egy életre szól és a gyerekeket sem szokás félretenni ha épp nehéz. Nem lesz fenékig tejfel, mindig dolgozni kell rajta, erre pedig semmilyen mennyiség nem tanít meg. Ez mentalitás kérdése, az meg nem változik. Persze sok ilyen ember él önbecsapásban, aztán tönkreteszi magát a családdal együtt.


Vagy esetleg azt értjük kiélés alatt, hogy még utazgatunk? Ismerek utazós házaspárt. Ők most viszik a gyereket is, na és? Nem áll meg az élet.


Kettesben akartok lenni? Megsúgom, ezt gyerekkel is meg kell oldani, különben keresztet vethetsz a házasságra.


Szóval ha tényleg semmi más nem tart vissza, csak ez a mások által hangoztatott hülyeség, véletlenül se tartson vissza.

Akkor várj még pár évet, ha tényleg úgy érzed, hogy még várnál.


Amúgy én is 20 évesen szültem és mindent csinálok mellettük, még tanulok is, pedig majd' 30 leszek. Semmiben sem hátráltattak. :)

2019. aug. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem

A tesomaz elso pasijaval van meg mindig

3 gyerekuk van

Es 42 eves

Jol megvannak egyutt

2019. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Rohadtul ne legyen gyereked, amig neked a kieles a massal valo dugast jelenti. Azt hittem utazni, koncertre jarni, vasarolgatni, tanulni akarsz. Nehogy mar kamaszkori abrandok alapjan hozz eletre szolo donteseket! Jo lesz az a baba 25 evesen is.

Egy fenekkel nem lehet ket lovat megulni. Engedd el szegeny ferfit.

2019. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!