Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme várni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JujuM kérdése:

Van értelme várni, hogy a pasi kötődni kezdjen?

Figyelt kérdés

Kb 8-10 hónapja szakított az exével, közös gyerek is van, aki anyukával lakik. Köztünk kb 3 hónapja fordult szorosabbra, intimitás stb. Volt már nálam, én is nála, aludtunk egymásnál, olyankor este hosszú beszélgetések, éjszaka minden szupi, reggel együtt ébredés, reggeli, aztán mindenki megy a dolgára.

Viszont “csak” ennyi. Nem ismerjük egymás barátait, családját, gyerekeit. Randizni néhányszor elmentünk (vacsi, cukrászda). Azt mondja, hogy idő kell még neki, és csak komoly kapcsolatban tudja ezt elképzelni. Én is. Viszont kb hetente, van hogy 2 hetente csak 1x van ottalvós tali. Minden nap (este) beszélünk telefonon, hogy kinek hogy telt a napja.

Ez így viszont kevés nekem. Tényleg én vagyok türelmetlen?

Mindketten 40+


2019. aug. 4. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ez nagyon csúnya lenne meg minden, de... mi lenne, ha ugyanezt megosztanád a partnereddel...? Hmm..????
2019. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondta: ezt csak komoly kapcsolatban tudja elképzelni. Tehát ez neki nem komoly.
2019. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Beszéltünk már erről, ő érzi és tudja, hogy ez nekem kevés, és elmondta, hogy nagyon türelmes vagyok (nem hisztizem, nem nyaggatom, nem kérdezem, hogy mikor látom, nem lógok rajta), és ezt értékeli és higyjem el, hogy nem keres mást, csak neki az még most sok lenne ha minden nap együtt kelnénk és feküdnénk.

Nem is minden nap gondolnám én sem még most, de a heti 1 nekem kevés

Ő hiányzik. Nap közben is sokat gondolok rá, nem csak este. Ezt is tudja.

Úgy érzem, hogy érdemes várni rá, de nagyon nehéz :( De vajon meddig kell várni?

2019. aug. 4. 18:39
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne várj. mondd meg neki, hogy neked ez kevés, te normális kapcsolatot akarsz. Ha ez nem megy,akkor sajnos léptél. Ha fontos vagy neki, hidd el, összeszedi magát. Ha meg nem, akkor az is kiderül elég hamar ugye. Ez így neki nyilván nagyon kényelmes, hogy k.rogat mikor kedve szottyan, meg ha kicsit magányos,akkor azért van kihez szólni.

Ne legyen igazam,de szerintem neked két komoly kapcsolat közötti kitöltő szerepet szánt. Ennél tartsd többre magad, akkor is, ha most kicsit fájni fog.

2019. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4

őszintén remélem, hogy nem csak kitöltő szerep...

beszélek vele megint és meglátjuk...én tényleg türelmes vagyok, de most már érzések vannak és így nehéz türlemesnek lenni, amikor tudom, hogy pl mindketten ráérünk, egyedül vagyunk otthon és mégsem találkozunk

2019. aug. 4. 19:24
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre vigyázz vele! Nem a szavak bizonyítanak, hanem a tettek.
2019. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha valaki 3 hónap alatt nem tudott hozzád kötődni és nem gondolja ezt párkapcsolatnak akkor soha a büdös életben nem fogja. A kötődés meg a szerelem nem olyasmi, hogy áhh várok vele még 1-2 hónapot majd utána együtt leszünk. Ha megvan a kötődés akkor akár akarja akár nem de küzd érted és nem tud rád nem a párjaként tekinteni. Ezt a pasit az ég világon semmi nem köti hozzád. Ami ennyi idő alatt nem alakult ki az sosem fog.
2019. aug. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Még várok...egy kicsit.

Többet nem bírok, úgyis kiderül néhány nap múlva, mert válaszút elé fogom állítani. Ez nekem csak szenvedés, ő lehet hogy élvezi :(

2019. aug. 4. 23:15
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Ha egy férfi megtehetné hogy veled legyen és mégsem teszi akkor ott valami nem stimmel. Nem jó dolog egy váláson túl lenni, ilyenkor van egyfajta bizalmi válság az ellenkező nem felé, kell valamennyi idő hogy ezen túllendüljön. Nagyon sok férfi úgy van válás után, hogy soha többet nem akar függeni senkitől és csak alkalmi vagy nyitott kapcsolatai vannak és ha a másik fél szorosabbra szeretné fűzni a viszont akkor dobbant.

Szerintem sem vagytok egy pár, nem mutat be a barátainak, esetleg a szüleinek ha még élnek, akkor nem vállalja fel a kapcsolatotokat.

Viszont az furcsa számomra, hogy napi szinten beszéltek és keres Téged, mert a személyiségedet mégis igényli. Akkor szoktak a férfiak így viselkedni, ha a szex nem jó. Vagy azért mert teljesítéskényszere van vagy azért mert merevedési gondjai. 40 felett ez már simán benne van a pakliban, főleg ha van más egészségi probléma.

2019. aug. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9 köszi a véleményt

mindketten normális egzisztenciával rendelkezünk (külön-külön is), nincsenek családi drámák és az együttléteink pedig...hát baromi jók :) szóval nem, nincs ilyen jellegű probléma abszolút, sőt, nagyon megvan az összhang

viszont igen, igényli a társaságom (a napi szintű beszélgetések), érdekli a személyiségem, szokott tanácsot is kérni munka, barátok ügyben, vagy legalábbis érdekli a véleményem...ezért is furcsa, hogy most mi van

összességében ez az egész “kapcsolat” nagyon emberi és “kedves”, de ő azt mondta, hogy most ennél többet egyszerűen nem tud adni magából, még rakosgatja össze a lelke darabjait

de most őszintén...érdemes várni? kilábalhat ebből?

2019. aug. 5. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!