Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves pasi 36 éves 2 gyereke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves pasi 36 éves 2 gyerekes elvált nővel. Van értelme komolyan belemenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kellemetlen kérdést felvet hogy egy ilyen kapcsolatba érdemes e belemennem? (pasi) Gyerekek apja allándóan jelen , gyerekek folyton apa igy apa ugy és hallgasd , ha 4en megyunk valahova nem szol a romantikárol semmi csak a gyerekekröl, akik nem is az enyémek... Igy viszont értelmét veszti mert mi lesz a jövöben? Saját gyerek 3x nagyszülö stb? Szerintetek?

2017. jún. 18. 13:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Nőcike pót Apát akar. Ha tudod nevelni más kölkét nyigodtan. De én nem kezdenék fordított esetben gyerekes pasassal
2017. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nőként pont ezért nehéz új párt találni ha már van gyermek.

Én lány vagyok,de ha beleképzelem a helyzetben magam ,akkor én menekülnék onnan,főleg hogy a gyermeke apja is jelen van.

Két gyermek ha megértő vagy és eltudod őket fogadni és még esetleg szül neked egy gyermeket elmehetne.Ne nagyon nagy vállalás!Amit kaphatsz tőlük az a szeretet és a nőtől szex.Neked kell döntened.:-)

2017. jún. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
kor és gyerek alapján mondjuk meg h működik-e majd a kapcsolat? hát honnan a f****ból szopjuk ki mégis? :D
2017. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Én férfi létemre semmikép nem mennék bele! Nevelni más gyerekeit? Állandóan jelen van a másik férfi? Lehet az a mindenható bombázó, akkor se érdekelne. Találj egy normális csajt, aki nem akaszt ilyen gondokat a nyakadba inkább. 38F
2017. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Fiatalabbat, gyerek nélkül nem találsz ugye?
2017. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A kort nemis veszem figyelembe hisz felesleges! :) Ezt csak te tudod eldönteni. Ha valakit igazán szeretek akkor bármi jöhet akkoris szeretni fogom. De mi lenne ha ezt a hölggyel beszélnéd meg? Az apának néha át lehet passzolni a gyerekeket. Nem?:)
2017. jún. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

28 volt a parom en 37 mikor osszejottunk. Nekem 2 gyerekem van. Most 8 eve vagyunk egyutt es kozos gyerkoc is lett. A nagyok apja eppen csak jelen van az eletunkben kb havi 1x jon a gyerekekert... Mar ha jon!


Szoval abszolut nem lehetetlen h rendes kapcsolat is kialakuljon.

2017. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, hogy sikerült 2 gyerek mellet ismerkedned, főleg hogy apuka alig van a gyerekekkel? mennyi idősek voltak amikor megtaláltad a párodat?
2017. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

8#

Írta, hogy 37 volt

2017. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

Nem érdemes. Gondolom a macsó alfahím pasija kidobta a nőt, miután jól kikormolta, és most pótapát keresgél...


Az abszolút favorit az lesz, amikor a kis görcs majd odaáll eléd, hogy te nem parancsolgathatsz neki, mert nem vagy az apja :DDDDDDD


Kerüld el jó messzire.

2017. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!