Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ertelme kozeledni fele?

Figyelt kérdés
Koleszos lettem,fiu iskolaba mentem.Lany vagyok.Nagyon sok embernek tetszem,de nem erdekelnek.Egyik nap nezegettem a jeloleseket,mert napi 20 jon kb.Bejelolt egy olyan gyerek is,akit megneztem a suliba,mert nagyon helyes volt.Bejelolt,visszaigazoltam,es ra irtam,hogy h-h bejelolt.Mondta,hogy o is abba a suliba jar stb.Aztan beszelgettunk.Tegnap este talalkoztunk.Aranyos volt,ertelmes,helyes.Nagyon faztam,es felajanlotta a kabatjat.Mondtam neki,hogy nem kell,de azert koszi.Ezt eljatszottuk egymas utan haromszor.Negyedszerre lekapta a kabatjat,es oda nyujtotta,azt mondva,hogy vegyem fel,mert o nem fazik.Fel vettem,beszelgettunk .Utana jott egy haverja,meg a baratnoje.Onnantol igazabol csak alltam,es neztem magam ele,mert nem tudtam belefolyni a temaba.Es most kezdem ugy erezni,hogy picit beleszerettem..Tudom,csak egyszer talalkoztunk.De nem tehetek rola.Viszont az szomorit el,hogy o szinte tokeletes,barkit megkaphat.En pedig egy atlagos lany vagyok,aki neki tuti nem felelne meg..Nem szeretem magamat,kicsit se vagyok megelegedve egyetlen porcikammal se.De neki mindene tokeletes..Megeri probalkozni?

2013. okt. 4. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ha jelzed hogy te akarnál vele többet is, ő sem ellenkezne. :)
2013. okt. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
"En pedig egy atlagos lany"-pfff.Az a legjobb,ha valaki átlagos.
2013. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy ő is így gondolkodik magárol.

Gyávaság,hülyeség emiatt nem belemenni egy kapcsolatba,ami örömet okoz. Hadd döntse már el ő,hogy neki ki tetszik.

2013. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha naponta 20-an jelölnek be már nem lehetsz szimplán csak átlagos és olyan mint tökéletes ember nem létezik ;) egyébként ha akar tőled valamit akkor azt hamarosan a tudtodra adja
2013. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kedves volt veled, és felajánlotta a kabátját, akkor érdemes közeledni felé. Biztosan őszintén kedvel téged. Beszélgess vele minél többet, és lehet, hogy összejön valami. sok szerencsét. :)
2013. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az osszes valaszt! Sokat segitettetek :)
2013. okt. 4. 10:54
 7/10 A kérdező kommentje:
Es en hivjam ki,ha talalkozni szeretnek,vagy varakozzak,hogy o hivjon ki?Ha egyaltalan ki akar majd.
2013. okt. 4. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha legközelebb beszélgetsz vele, várd meg, hogy viszonyul hozzád. Ha úgy látod, szeret, akkor hívd el, biztosan elmegy veled. De várakozni sosem árt. :)
2013. okt. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

te szerintem igazából beképzelt vagy (vagy csak szeretnél lenni), és a pasi neked csak mutogatni kell :)


nemtom miért de ez jön le a szövegedből.

2013. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bekepzelt.Es attol,hogy szamomra helyes az illeto,nem biztos,hogy masoknak is az.Szoval nem egy alompasi..De nekem nem is kell olyan. :)
2013. okt. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!