Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menyasszonyom nélkülem nyaral,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyom nélkülem nyaral, másik férfiakkal. Normális dolog?

Figyelt kérdés

Üdv! Menyasszonyom idén már harmadik nyaralásán volt túl, mikor a barátnőjével és annak barátaival kitalálták hogy elutaznak külföldre 5 napra. 3 lány 4 fiú.

Az hogy én is velük utazzak, nem jöhetett szóba munkámból adódóan, és mivel sem én, sem pedig a párom nem ismerte ezeket az embereket, kedvem sem lett volna velük menni.


Egyik nap képtelen vagyok elérni telefonon, egész nap nem beszélünk, majd este nagynehezen a barátnőjén keresztül elérem, és félrészegen mondja hogy feljöttek egy helyi tökjófej sráchoz vacsorázni és italozni, de nyugodjak meg minden oké.


Kérdésem az, hogy szerintetek normális az hogy eleve másik 4 idegen fiú társaságában is elutazik menyasszonyként? Illetve, ti mit szólnátok ha a jegyesetek hajnali fél háromkor idegen országban, idegen emberekkel, idegen helyen lenne?


F29


2019. aug. 6. 18:49
1 2 3
 1/30 Noren1989 ***** válasza:
95%
Nagyon remélem, hogy ez a mai napi, a csajom elment nélkülem nyaralni, megbaxatja-e magàt kamugyàr újabb terméke.
2019. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
Ha elmenne nélkülem nyaralni, míg én gürizek, elgondolkodnék, tényleg ilyen feleséget akarok-e.
2019. aug. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
Lehet másoknak normális, de nekem nem férne ez bele egyáltalán.
2019. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
40%
Magamból kiindulva nem bíznék meg benne. De ha te bízol benne, akkor semmi gond, hiszen nem csalna meg ugye? Mármint ha bízol benne, akkor nem gondolod ezt, nem?
2019. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem normális.

Kamu!

2019. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%

Nem, nem az. Eljegyzést felbontani viszont tök normális.

33/f

2019. aug. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%

Hát igen, el kell gondolkodni, hogy ilyen feleséget szeretnél-e, aki lelép idegennekkel nyaralgatni, részegedni, amíg te dolgozol.


Annyira kivagyok már, hogy az ilyen ribik menyasszonyok, nekem meg még egy kapcsolat se bír összejönni :( Miért ilyen nők kellenek a férfiaknak?

2019. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
#1 Persze, hogy az. A kérdező csak szeretné, hogy valaha legyen menyasszonya :D Ma is már negyedszer van kinn ez a szar.
2019. aug. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

hát ez eléggé kamu gyanús ja....


amúgy ha mégsem....akkor k**úrvára lesz**arja, hogy neked mi a jó, ő elment jól érzi magát, koktélok, gangbang :)

2019. aug. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Noren1989 ***** válasza:
84%
Éppen ezért jeleztem idejekoràn, hogy ne vegyük túl komolyan a kérdést, de itt lasssan màr lincshangulat alakul ki...tisztàra mintha az M1-et, meg a migránsozàst làtnàm, olvasnàm.
2019. aug. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!