Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg gáz dolog? Ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg gáz dolog? Ezért nem menni? Ti mit gondoltok? Évente 1-2 ilyen beleférne nektek a másik kedvéért?

Figyelt kérdés

A barátommal sokszor voltunk moziban már, de vígjátékot/romantikus filmet sose néztünk meg, csak akciót vagy thrillert. Amikor ez feltűnt megkérdeztem hogy elmegyünk-e arra az adott filmre, ekkor mondta hogy azért nem akar moziban vígjátékot megnézni mert mi van ha csak ő nevet vagy hangosan nevet, milyen ciki, ezért kijelentette hogy vígjátékra nem megyünk el! Akció, thriller igen, azokra rendszeresen járunk is ha jön valami új és érdekes, de a romantikus filmet pedig pénzkidobásnak tartja... Nem értem és őszintén elég rosszul esik, hisz a mozinak van egy hangulata pl romantikus filmnél, de évente 1-2 ilyen ha van összesen, nagy áldozat lenne 1 max 2 ilyen filmet megnézni a másik kedvéért?

Ráadásul én amúgy mindent megnézek vele, ami még kicsit távolabb áll tőlem, néztünk már olyat aminél megijedtem és egy nem hangos de csendben hallható nyekkenés elhagyta a számat, de nem mondtam hogy emiatt többé nem megyek, sötétbe senki se látta hogy én voltam, ha meg igen akkor mi van?! Ember vagyok és reakció, szerintem aki moziba megy tudja hogy mások is vannak...

Egy-egy alkalommal mondtam talán nemet mert nem tetszett egyáltalán a bemutató alapján vagy később inkább mert épp nem volt kedvem tényleg pont olyankor akart menni amikor megvolt a vérzésem és örülök ha nem kell ülnöm.


2016. jún. 21. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Ilyen xar kérdéshez Ennyi szöveg.... ?!
2016. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennél hosszabban nem tudtad volna leírni, hogy a párod magasról tesz arra, hogy neked mi tetszene?



És igen, simán belefér, egyszer olyan filmet, koncertet, etc választunk, ami nekem jó, egyszer meg ami neki. Ez alól persze vannak kivételek, amikor az ember ilyen-olyan okokból megvétóz egy filmet vagy zenekart vagy bármit, de ilyenkor is előfordul, hogy elmegy egy haverral az ember, ha a párjának nagyon nem jön be.

2016. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Ahogy írtok a srácaitokról, egyre inkább kihúzom magam és büszke vagyok, hogy nekem van humorom, képes vagyok felülemelkedni pitiáner dolgokon, nem vagyok féltékeny és még dugni is tudok...
2016. jún. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Máskor meg az a baj ha nem ad az ember infót és nem írja le hogy mi történt pontosan. Na mind1. :D

Letojásnak nem nevezném mert akkor meg se kérdezné hogy akarok-e menni, elmenne nélkülem vagy nem néznénk meg otthon ha már lement (csak sokkal később ugye amikor már mindenki elmesélte hogy milyen...) de hogy moziba egyáltalán nem akarja, ezt az indokot furcsállom a legjobban, ti hogy vagytok vele? Gáz ha csak te nevetsz pl egyedül vagy hangosabban és ezért nem mész inkább moziba??

2016. jún. 21. 23:15
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Bocs kérdező, egy dolgot nem írtál le, hogy mennyi idős vagy.


Mert a pasid elég gyerekes az világos, ki a fenét érdekel egy vígjátéknál, hogy ki röhög, mindig van olyan, aki már a főcímnél vihog.

2016. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én 23, ő 24.

Igen amúgy de nem szokott rá amúgy senki se figyelni külön szerintem, engem jobban zavar az aki mobilozik közben!

2016. jún. 21. 23:48
 7/11 anonim válasza:

A "gáz" nem ez!


Ha nagyon meg akarod nézni azt a filmet, akkor menj egyedül vagy valaki mással, ha még nem, akkor nem tökéletesen működött mindegy?


Ha meg erre a pasid észbe kap, hogy tulajdonképpen mégis menne ő is, akkor is rendben, ha még nem, akkor is, mert láttad, amit akartál.


A legnagyobb hiba, amit el.lehet követni egy partnerrel, ha azt gondolod, hogy ő majd megoldja, hogy rajta kívül nincs életed. Ezért aztán félsz, hogy lapátra kerülsz, mert akkor nincs mibe kapaszkodni, nincs más barát, ismerős, akivel megneznel egy filmet.


Ezen kell változtatni, és hirtelen eltunik ez a probléma.

2016. jún. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

A "gáz" nem ez!


Ha nagyon meg akarod nézni azt a filmet, akkor menj egyedül vagy valaki mással, ha meg nem, akkor nem tökéletesen mindegy?


Ha meg erre a pasid észbe kap, hogy tulajdonképpen mégis menne ő is, akkor is rendben, ha még nem, akkor is, mert láttad, amit akartál.


A legnagyobb hiba, amit el.lehet követni egy partnerrel, ha azt gondolod, hogy ő majd megoldja, hogy rajta kívül nincs életed. Ezért aztán félsz, hogy lapátra kerülsz, mert akkor nincs mibe kapaszkodni, nincs más barát, ismerős, akivel pl. megneznel egy filmet.


Ezen kell változtatni, és hirtelen eltunik ez a probléma.

2016. jún. 22. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A"gáz" az nem ez.

A gáz az, hogy te alkalmazkodsz az ő kívánságához, ő meg nem a tiedhez. Aligha csak a filmnézéssel van ez így, legfeljebb most még csak ez tűnik fel.

2016. jún. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igazán megtehetne ezt érted, nem nagy áldozat. Most pl van egy romantikus film ami érdekel, de nem azért nem megyek el rá mert a barátom nem jönne el velem, hanem mert tudom hogy egész film alatt sirnek :D de szerintem még ez se gáz, meg én is olyan idióta dolgokat szoktam csinálni :D múltkor úgy megijedtem egy vigjatekon (!!) hogy felugrottam a székben, majdnem kiesett a popcorn a kezemből, és a barátommal utána alig bírtuk ki hogy ne rohogjunk hangosan, mindezt a film közepén :D szerintem butaság csak azért kihagyni a filmet mert hogy lehet csak ő nevet a viccen ami elég valószínűtlen, mert ott egy csomó ember és biztos hogy mások is röhögni fognak
2016. jún. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!