Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, milyen okból, motivác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen okból, motivációból keresnétek az exeteket, ha közben új párkapcsolatban éltek?

Figyelt kérdés

Férfi vagy. Szakítasz a nőddel. Rögtön beleugrasz egy másik párkapcsolatban, emiatt az új nő miatt dobtad az előző párod. Eltelik pár hónap, és te irogatni kezdesz az exednek, akit pedig ugye te dobtál. Felhívod magadhoz estére-éjszakára filmeket nézni, elhívod magaddal egy pubba inni.


Miért teszed ezt, ha te dobtad, és azért dobtad, mert a másikba, az új nődbe lettél szerelmes?


És tulajdonképpen mit akarsz az exedtől most, miért keresed?



2019. aug. 6. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nosztalgia. Mert egyszer már körbepisilte és jó feleleveníteni a dolgokat. Így 1 nő helyett 2-t is lehet hülyíteni.
2019. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Kapásból ilyen szituáció nálam nem lenne, olyan nincs, hogy "beleugrok a másik kapcsolatba" meg ilyenek. Ezért meg is kapom rögvest a katonás lepontozást, de akkor is így van.


De általánosságban beleképzelem magam a szituációba: nem, akkor sem hívnám el így, maximum akkor, ha az "új" kapcsolat szar, de ez meg olyan "na gyere ex, jobb híján jó vagy" érzetű, nem tetszik, nem szimpatikus.

2019. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Jól gondolom, hogy ebben a sztoriban te vagy az ex, aki újra bedőlt a hapsinak, és "elfilmezget" mai napig vele?
2019. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem jött be az új nő, így ló helyett jó a szamár is.

Esetleg ingyen punci, amíg jön a következő.

2019. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én, bár 10 éve már, de mai napig nagyon megb asznám az exem, nagyon jó volt az ágyban, isteni.
2019. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

A férfiak általában rémesen egyszerűen működnek, így nem nehéz kitalálni, hogy mit akarhat.

Mondjuk nekem a büszkeségem nem engedné, ha más miatt hagyott el, akkor ott annyi lenne és pont. Te tudod...

2019. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha valaki kiír egy kérdést, könyörgöm, gondoljátok át, hogy esetleg nem róla van szó, vagy egy másik szereplő, hogy nem is érintett, és más okból kérdezi. annyira vicces, hogy mindenki azt hiszi, én vagyok az ex. Az esetről úgy hallottam, és nincs módomban a szereplőket faggatni. Ezért írtam ki a kérdést.
2019. aug. 6. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

Gondolom mert az ex is egy “barat” feleseg es erthetetlen modon megszakad a kapcsolat mintha meghalt volna. Nem halt meg. Egykor szerettek egymast egykor kozos nyelvet beszeltek. Nyilvan most is sokminden kozos bennuk, csak bizonyos okokbol szetmentek.

Nekem pl az egyik legjobb baratom egy exem. Nem kivanom, nem akarok tole semmit soha. De szellemileg allati jol elvagyunk! :D de tarsnak nem kene... ;)

2019. aug. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Exet miért hívnék fel? Nekem is van olyan volt barátnő, akivel szexelnék, mert olyan jó az ágyban, de nem teszem, mert semmi értelme, annak vége, el kell engedni.

Akkor keresi valaki az exét ha nem jött be a számítása.

2019. aug. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!