Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk:Tettszen-e e nektek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk:Tettszen-e e nektek, ha a lány kezdeményezne?

Figyelt kérdés
Furcsának tűnne nektek vagy tettszene??Vagy mi a véleményetek erről??(kort és nemet is, kösszi)
2010. júl. 12. 15:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán. Jobban szeretek én kezdeményezni, a lánynak elég csak, ha pozitív jeleket sugároz :D

Régen elég félős voltam, akkor még örültem volna neki, de szerintem ha egy csaj kezdeményezni akar, akkor inkább maradjon nyugton, ha a srác meg nem mer odamenni hozzá akkor (még) nem érdemli meg. Ha a csajok kezdeményeznének pl. biztos nem a barátnőm lenne most a barátnőm, azt pedig eléggé bánnám.


17/F

2010. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Bizonyos lányok szeretném ha kezdeményeznének.
2010. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Tetszene, küzdjön meg értem a lány:)
2010. júl. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
lányok is válaszoljanak,hogy ők kezdeményeznének-e
2010. júl. 12. 16:08
 15/31 anonim ***** válasza:

15:59

És még is mire vagy annyira büszke?

Miért lenne a férfi dolga?Itt nem "loholásról" van szó, hanem ismerkedésről, beszélgetésről.

2010. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:

ez engem is érdekelne.én pl. nemtudnék valakivel lenni aki nem merne kezdeményezni.viszont van aki merne mert nagyon sok lánnyal volt már stb..viszont nem tudom hogy nála kezdeményezhetnék e.

igazából szerintem finoman lehet kezdeményezni,de max elhivni valahova aztán ha nem tesz semmit akkor hagyni..


16/L

2010. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

16:55

Kezdeményezz te, te kis hülye p*csa.Majd megtudod milyen az amikor szétaláznak, mint ahogy ti csináljátok a fiúkkal.

2010. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim válasza:
elég sok mindenkit utasitottam már vissza KEDVESEN..talán mert nem egy hőlye pcsa vagyok..
2010. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

17:02

A "nem jössz be" vagy a "legyünk csak barátok" ra gondolsz?

Tudod milyen sz*rul esnek ezek a mondatok?, nem tudhatod mert neked nem kell leszólítanod senkit!

2010. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Tetszene

21f

2010. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!