Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem már nem vagyok neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem már nem vagyok neki elég fontos. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A barátommal most leszünk félévesek, de azt veszem észre rajta, hogy nem igazán tölt velem szivesen időt. Ha én nem mondom neki hogy találkozzunk, ő otthon el van játszik és sorozatozik munka után. Egy héten kb kétszer ha találkozunk és ez neki így tökre megfelel. Viszont nekem nagyon kevésnek tűnik. Na meg van, hogy ha egymást kovető napon szeretnék vele találkozni a másodikat mindig lemondja hogy neki nincs kedve találkozni. Elmondtam már neki hogy ez zavar, és azt igérte jobban oda figyel majd rám, de nem látok változást. Mondta azt is hogy ő szeret engem, ne legyenek kételyeim. De hiába mondja, ha a tettei nem ezt mutatják.

2019. aug. 8. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tettei nem ezt mutatják, akkor ezzel a mondattal csak húzza, halassza az időt. Tettek amik megmutatják nem a szavak. Szerintem tényleg nem vagy neki fontos. Voltam én is ilyen kapcsolatban, tárgyilagosan akart engem megvenni, de nem lehet ezt sokáig húzni, és tudja mindkét fél hogy ennek mikor van vége, és mikor csak a megszokásról beszélünk. :)
2019. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy ez a tini párkapcsolatokba való... Mennyi idősek is vagytok?
2019. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SHARON TATE ***** válasza:
100%

Látogató kapcsolatnak hívják az ilyet... Kap szexet nyilván főzöl neki stb neki ennyi kell. Ennyi elég. Szembesítsd. Figyelj Laci én szeretnék moziba színházba menni holnap itt és itt játsszák ezt a darabot. Vagy...

Menjünk el vasárnap biciklizni a parkba stb..

Ha még nem akarja akkor tudsz szakítani arra való tekintettel hogy nem egyeztek. De azért próbáld meg..

2019. aug. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Másnap szakított is velem :(
2019. aug. 13. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!