Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy kb. másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy kb. másfél év után minden kapcsolatom elkezd lefelé menni a lejtőn? Előkerülnek nagyobb nézeteltérések, problémák, azt érzem hogy nem vagyok fontos, elhanyagolnak.

Figyelt kérdés
Megunom őket? Vagy nem velem van a gond? Édesanyám szerint ez azt jelenti nem ők az igaziak, de mi van ha csak simán megunom a rossz tulajdonságaikat? Már 3 kapcsolatommal volt ez a helyzet. Egyszer csak rákezdek jönni hogy fontos dolgokban nagyon eltérő a véleményünk vagy ilyesmi.
2016. márc. 28. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Most vagy ők nagyon rosszak (gondold újra a párválasztási stratégiád), vagy te vagy kényes (járd körbe a témát)
2016. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem annyira meglepő.Ha valóban eltér a véleményetek fontos dolgokban és ezek nem kitalált kifogások amik elfedik az igazi okot akkor jogosak az érzések amik eluralkodnak rajtad.

Peched van,hogy mindhárom esetben így jártál,de nem kötheted össze az életed olyan emberrel aki ennyire nem passzol hozzád.Az,hogy ezek a dolgok nem derültek ki egy hónap után teljesen természetes,az ilyesmihez több idő kell,a te esetedben egy-másfél év.

Ha kifogásokat gyártasz arra,hogy szabadulhass a kapcsolatból akkor viszont benned van a hiba,jó lenne tudni milyen jellegű nézetkülönbségek okozták a galibát.

2016. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs "párválasztási stratégiám". Általában ők találnak meg engem. A jelenlegi barátomat is szeretem, de az ágyban nincs szikra, és lehet hogy korai ilyeneken gondolkodni ennyi idő után, de másként gondolkodunk a családi hagyományokról, anyagi dolgokról. Ő egy erős egyéniség, ez nem is gond, ilyen a természete, de sokszor érzem úgy hogy lekezelő velem.
2016. márc. 28. 11:43
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy a kapcsolat elején csak legyintesz a fontos véleménykülönbségekre. Én mindig tisztázom a számomra fontos dolgokat már a kapcsolat elején, így később nem érhet meglepetés.
2016. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talán hiányzik a romantika a kapcsolatból és ez minden téren problémát okoz.Aki erős egyéniség az sokszor nem elég gyengéd,vagy ha az is nem meri felvállalni a romantikus énjét.Inkább dacol vele és próbál "felül maradni" a kapcsolatban ahelyett,hogy átadná magát a gyengéd érzelmeknek.
2016. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Romantika az nincs. Soha nem megyünk sehova. Ahhoz kocsi kell, ahhoz pénz kell, minden drága, ha meg mondom hogy pénz nélkül is lehet, akkor találjam ki én. Ha szólok neki hogy néha igazán bókolhatna, vagy ilyesmi, akkor arra az a válasza hogy ő nem ilyen típus, parancsra nem megy. Ha változtatásról beszélgettünk, szerintem azt várja, hogy én elkezdem és akkor majd ő is, addig nem. Tudom hogy néha önző vagyok, de nekem kell hogy bókoljanak.
2016. márc. 28. 11:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha még bókolni sem képes akkor ott azért vele vannak a gondok és nem veled. A többire pedig nem is reflektálok. Igen, sok mindenhez pénz kell, de közel sem annyi, hogy néha ne férjen bele egy kirándulás, vagy valami.
2016. márc. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A romantikához nem kell pénz,aki azt gondolja,hogy igen az nem tudja mi is a romantika.

Ebből a kapcsolatból menekülni kellene,mert nagyon nem illetek össze,de ez már sokkal hamarabb is kiderülhetett volna.

2016. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7


Sajnos sok csajnak nem elégséges a pénz nélküli szórakozás, ahol gyalogoli kell "jaaaaj meghalok a nagy sétába jááááj" meg nem lehet venni semmit.

2016. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálam nagyobb túrázót nem talál, ezt ő is tudja. Csak utál sétálni.
2016. márc. 28. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!