Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a jobb hagynom kéne őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jobb hagynom kéne őt?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akit nem tudok elfelejteni és miatta nem tok összejönni senkivel mert csak rá tudok ugy gondolni mint egy pasi aki érdekel, és csak vele tom elképzelni ismét magam.Ma találkoztunk és nem ugy viselkedett mint akit nem érdeklem de nem is ugy mint aki ujra összejönne vm.Röviden végülis beszélgettünk együtt jöttünk haza és elvoltunk.Az a baj h nagyon reménykedem még mindig h együtt lehetünk és nem tom h jövhéten esetleg irhatnék e neki vagy felhivhatnám e h talizzunk?Vagy hagynom kéne és mással próbálkozni de nem "merek és nem is tudok" másra gondolni..de igy meg annyira rossz h nem történik velünk semmi nem lehetek vele és anagyon hiányzik.Vagy estleg mit csinálhatnék h ujra vele lehessk?
2010. júl. 12. 18:03
 1/7 Én wook ***** válasza:

próbályj meg nagyon sok időt vele tölteni ;)

és NE csald meg!

2010. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az akk nem lenne baj v nyomulás ha egy hetente v kéthetente felhivnám iesmi?
2010. júl. 12. 18:14
 3/7 anonim válasza:
Nem vagy egyedül velem is most ugyan ez a helyzet
2010. júl. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pont ugyanez velem is helyzet. nem vagy egyedül /:
2010. júl. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Érthető hogy ragaszkodsz hozzá, de ennek a kapcsolatnak sem lett hiába vége! Ami nem megy azt nem kell erőltetni. és a fiúnak is biztos benne vannak azok a bizonyos emlékek veled kapcs. de kár erőltetni, mert nem lesz belőle semmi jó. Nekem is volt egy pasim akit nem tudtam elfelejteni és beleestem abba a hibába h folyton vissza akartam menni hozzá és lehet hülyét is csináltam magamból. de mikor utolsónak összejöttünk újra, megcsalt és nem hagytam a csábításnak otthagytam. nem tudom veletek mi történt, de a lényeg hogy el kell felejtened hidd el nem jó egy régi kapcsolatba újra belemászni. Biztos vannak barátaid töltsd velük az időt bulizz csinálj minnél több programot hogy kevesebb időd legyen rá gondolni! hidd el sikerülni fog csak te lehet rá is akarsz gondolni azér nem megy ez az egész. Próbáld meg elkerülni és szép lassan elfelejted. És most lehet nem is fiú kell neked.Heverd ki azt a fiút és indulhat a pasivadászat;)

17/L

2010. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet,csak mi még nem is jártunk...:(
2010. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
dettó ugyan ebben a helyzetben vagyok énis...:(
2010. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!