Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza, illetve ez hazugságnak minősül?

Figyelt kérdés
Barátom elég nehezen zárta le az előző kapcsolatolát, tekintették arra, hogy a lány brutálisan szerelmes volt belé, de közben egy őrült (olyan dolgokat tett,amivel mindenképp meg akarta tartani a barátom, öngyilkossággal fenyegetőzés stb). Megismerkedtünk és akkor még párszor beszéltek a neten, csaj követte stb. Nekem eleve ez rosszul esik...ha elvileg már engem szeretett akkor is (merthogy váltig állítják, hogy szerelem volt első látásra velem és kb egy-masfel hónapon át randiztunk, tehát volt idő lekoptatni a csajt) akkor minek foglalkozott azzal,nehogy őt megbántsa? Olyan sokat veszekedtünk emiatt a nőnek nem nevezhető valami miatt, hogy elmondani nem tudom (vannak dolgok, amiket nem szeretnék leírni, de példának okáért egyszer a becenevén hívott, én erre azonnal szakítani akartam, de a barátom bizonyított, hogy ne tegyem). Lényeg,hogy mikor párszor láttuk a csajt a barátom zavarban volt kicsit amitől én megjobban felhúztam magam, ezek szerint még hatással van a barátomra??? Barátom váltig állítja,hogy csak egy újabb veszekedéstől félt és attól is hogy a csaj odajön jelenetet rendezni, ha együtt lát minket. Kértem azt is, ha összefutnak az utcán, mondja meg. Múltkor összefutottak, elvileg csak köszöntek, gyakorlatilag fogalmam sincs már. Minek foglalkozott még vele akkor,mikor már csak velem kellett volna ,ha annyira szerelmes? És mi van, ha még van köztük valam? A barátom egyenként nagyon rendes, kedves ilyen apróbb hazugságok miatt viszont már többször kiakadtam rá. Miért hazudik miatta ilyen fontos neki a lány??? Őszinte leszek...roh.adt féltékeny vagyok, ezért nem látok tisztán.
2019. aug. 9. 09:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*állítja, hogy szerelem volt első látásra. Nem akarom, hogy hülyére vegyen, de ha szerintetek én vagyok elborult akkor leállok. Csak nem akarok még egy csalódást.
2019. aug. 9. 09:45
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és azt hogy összefutottak sokkal később mondta el... félek, hogy ezentúl ha beszélnének, azt sem mondaná el.
2019. aug. 9. 09:47
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem tok egyertelmu, hogy a kapcsolat elejen meg boven kurta a lanyt, es meg most is van koztuk valami a hatad mogott, minimum kapcsolattartas.
2019. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Azért hazudik, mert abnormálisan reagálász.
2019. aug. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Az utolsónak igaza van. Az a baj, hogy ezzel arra "neveled" a párod, hogy ha veled őszinte a lánnyal kapcsolatban, nem érdemes annak lennie, mert érzelmizsarolásba és egyéb saját félelmeidből fakadó érzelmi hullámvasútra ülne fel, amiből nem kér.


Nézd én is ilyen voltam, de ha szereted a párod, muszáj bölcsebbé válnod. És megértened az összefüggéseket. Egyéb esetben elveszted. És nem az exéhez menne vissza, mielőtt megint ilyesmire gondolnál.

2019. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Azért hazudik mert túlreagálod. De nagyon durván.

Egy zaklatót aki ennyire instabil nem lehet úgy lerázni, hogy "légyszi ne írj többet", ez nem ennyire egyszerű. Mit csináljon verje agyon? Nyilván senki nem akarja bántani azt az embert akit szeretett és elküldeni a büdös pcsába, főleg ha ennyire instabil és öngyilkossággal fenyegetőzik.

Az meg teljesen természetes, hogy hatással van rád valaki akivel együtt voltál. Ez mindig, mindenkinél így lesz. És igen, ha találkoztok fogtok pár szót beszélni, hogy kivel mi újság. Egy normális ember így viszonyul ahhoz akit szeretett.

Ne haragudj de te sokkal őrültebb vagy mint az exe. Egy igazi hisztis, mentális beteg házisárkány. Egyáltalán nem normális ahogy erre reagálsz és ahogy a pároddal bánsz. Csodálkozom, hogy nem hajított még ki. Semmivel nem vagy stabilabb mint az exe.

2019. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

6- ez eddig oké, hogy magyarázod neki a miérteket. De akkor már ne csak a srácot értsük már meg hanem a lányokat is.

Érzelmileg nem stabil, ennek is oka van. Szerintem nem szép dolog ilyen szinten belerúgni, miközben védesz valakit. Ez így nem segítség.

2019. aug. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

A legalapvetőbb probléma, hogy EGY ÉRZÉKETLEN HÜLYE P.CSA VAGY!

Senki sincs fából. Egy elmúlt kapcsolat nyomot hagy az emberben, legyen akárki, akármi az oka és történjen benne bármi pozitív vagy negatív dolog. A pasidban is nyomot hagy és a leírtak alapján úgy gondolom a srác érzékeny lélek. A szakításkori női reakciók egyike az kézzel lábbal kapaszkodás a másikba. Ennek egyik verziója az öngyilkossággal való fenyegetőzés. Az a másik lány úgy látszik jobban ismeri a pasidat mint te. Tudja és kihasználja, hogy a pasid sem akar egy életen át lelki nyomorban tengődni, hogy egy ember miatta lett öngyilkos. Mondjuk az meg puszta emberismeret, hogy amelyik kutya ugat az nem harap - azaz a csaj ha ennyit rugózik az öngyilkosság témán, soha az életben nem tenné meg. Csak fenyegetőzik.

A magyarázatot, hogy miért van zavarban akkor amikor látja - el kellene fogadni. Neked inkább segítened kellene átlendülnie ezen a dolgon nem plussz stresszfaktort bevinni azzal, hogy puffogsz meg besértődsz! Alap: soha ne támadd az előző kapcsolatai miatt. Minden f@$zom r.b@ncnak az a mániája, hogy lefikázza a pasija előző kapcsolatait, főként a basic mondattal; "hogy tudtál egy ilyen csajjal összeálni". Ebben az esetben egy pasiban beindul egy védelmi mechanizmus és megvédené A DÖNTÉSÉT!!! NEM A CSAJT, HÜLYÉK!!!! A DÖNTÉST. Mert akkor Ő még nem tudta, hogy a csaj milyen, és adott neki egy esélyt. Minden más később derül ki és valószínű, hogy a pasik nagy része ha akkor amikor össze akart volna jönni azzal a csajjal MÁR rendelkezett volna azon információhalmazzal a fejében ami akkor van amikor épp Te támadod, NEM JÖTT VOLNA ÖSSZE. De ez egy kib@$zott időparadoxon, Ti meg fel sem tudjátok fogni mekkora hülyeséget böfögtök bele a világba!

Mi értelme foglalkozni a párotok előző kapcsolataival nem kell összehasonlítgatni magatokat másokkal. Foglalkozzatok magatokkal, meg a párotokkal. Zárjátok le a múltat. Ne akarjatok jobbak lenni a másik ex-einél. LEGYETEK ÖNMAGATOK!!! És hagyjátok a másikat is azzal, hogy az előző partnerei hogy néztek ki, hogy viselkednek most, stb, stb stb. És ezzel főleg ne bántsátok a másikat.

Te pedig, Cicus .... meg se érdemelnél egy ilyen pasit, Te meg még tépázni kezded a lelki világát szegény gyereknek!

2019. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is te reagálod túl. A pasid gondolom rendes ember, nem akart ok nélkül bántani valakit, akit egykor szeretett, az meg nem a párod minősíti, hogy a csaj tapadt és követte és nem fogadta el a szakítást, ilyen létezik, sokaknak nem megy ez könnyen.

A hazugságra meg te "kényszeríted" rá ezzel a viselkedéssel. Ha tudom, hogy így reagálsz, kiborulsz és hisztériázol egy bizonyos téma miatt, akkor a büdös életben nem hozom fel direkt ezt a példát, mert a faxomnak van kedve ezzel megküzdeni.

Bizalom nélkül nem lehet kapcsolatot fenntartani, ha ezt így folytatod, te üldözöd el magadtól a pasid.

2019. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Te sem sokáig leszel a nője...
2019. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!