Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kinek van igaza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza, illetve ez hazugságnak minősül?

Figyelt kérdés
Barátom elég nehezen zárta le az előző kapcsolatolát, tekintették arra, hogy a lány brutálisan szerelmes volt belé, de közben egy őrült (olyan dolgokat tett,amivel mindenképp meg akarta tartani a barátom, öngyilkossággal fenyegetőzés stb). Megismerkedtünk és akkor még párszor beszéltek a neten, csaj követte stb. Nekem eleve ez rosszul esik...ha elvileg már engem szeretett akkor is (merthogy váltig állítják, hogy szerelem volt első látásra velem és kb egy-masfel hónapon át randiztunk, tehát volt idő lekoptatni a csajt) akkor minek foglalkozott azzal,nehogy őt megbántsa? Olyan sokat veszekedtünk emiatt a nőnek nem nevezhető valami miatt, hogy elmondani nem tudom (vannak dolgok, amiket nem szeretnék leírni, de példának okáért egyszer a becenevén hívott, én erre azonnal szakítani akartam, de a barátom bizonyított, hogy ne tegyem). Lényeg,hogy mikor párszor láttuk a csajt a barátom zavarban volt kicsit amitől én megjobban felhúztam magam, ezek szerint még hatással van a barátomra??? Barátom váltig állítja,hogy csak egy újabb veszekedéstől félt és attól is hogy a csaj odajön jelenetet rendezni, ha együtt lát minket. Kértem azt is, ha összefutnak az utcán, mondja meg. Múltkor összefutottak, elvileg csak köszöntek, gyakorlatilag fogalmam sincs már. Minek foglalkozott még vele akkor,mikor már csak velem kellett volna ,ha annyira szerelmes? És mi van, ha még van köztük valam? A barátom egyenként nagyon rendes, kedves ilyen apróbb hazugságok miatt viszont már többször kiakadtam rá. Miért hazudik miatta ilyen fontos neki a lány??? Őszinte leszek...roh.adt féltékeny vagyok, ezért nem látok tisztán.
2019. aug. 9. 09:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%
Gusztustalan vagy kérdező, a fajtádat konkrétan ki kéne tenni egy lakatlan szigetre, mert alkalmatlan vagy az emberi kapcsoolatokra. Úgysincs önkritikád, szóval mindegy mit írunk, de talán majd megtanulod, amikor végre elege lesz belőled és az undorító féltékenykedésedből szerencsétlen srácnak és már te is csak ex leszel. Nyugi ez garantáltan meg fog történni és meg is fogod érdemelni.
2019. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Bár az indulatos kiírásom miatt részben megérdemlem, hogy így reagáljatok, de abba miért nem gondol bele senki, hogy pont az eddigi barátaim idézték elő ezt a viselkedést? Annyiszor tettek már úgy, mintha én reagálnám túl, aztán derült ki, hogy még mindig képben van az ex, hogy sokszor már nem tudtam felfogni, hogy ez valóság. Miért nem kergethet annak a gondolata, hogy hülyének néznek esetlegesen az őrületbe? Miért csak azt veszitek észre, hogy egy hisztérika vagyok, mert úgy reagálok, ahogy? Az még a hab a tortán, hogy eleve veditek a szituációt, miszerint valakinél normális, ha tehetetlen azzal szemben, aki rá van tapadva...senkiben nincs annyi f.asz hogy belealljon a helyzetbe és ha már tízszer szépen elmondta, hogy hagyja békén a volt nője és nem hagyja, akkor elküldje a francba? Mindenki szerint én vagyok a szemét, nyilván van ebben is igazság. De az nem furcsa, hogy ha valaki egy tapados ri.banc,akkor az ilyen embert fogadjuk el és kész ő ilyen...és hát szegénykét nem lehet csak úgy megbántani? Engem miért lehetett megbántani azzal, hogy nem állt ki értem annyira az elején, hogy teljesen tiszta lappal kezdjünk? Érdekes ,más exét se nem szidtam a barátomnak,egy szót nem szóltam rá...csak az fáj, hogy miért fontosabb, hogy egy ilyen csajnak meg ne sertsük az érzéseit,mikor ő viselkedett úgy, ahogy? Én nem ilyen voltam, attól félek, hogy hülyének néznek.
2019. aug. 9. 11:51
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Azt, hogy milyen pasikkal vagy együtt te választod. Azt, hogy mennyi tiszteletet érdemelsz és át lehet-e bszni a te viselkedésed, hozzáállásod, önbecsülésed dönti el. Az, hogy szerencsétlenekkel jöttél össze akik annyira se szeretnek, hogy ne csaljanak meg nem az ő hibájuk. Nem kell összejönni olyannal aki nem szeret és olyan nőnek kell lenni, hogy ne érje meg megcsalni vagy elveszíteni. Ezek közül egyik sem múlik a párodon, csak rajtad.
2019. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
És te még sosem voltál szerelmes és hittél el eggyel több dolgot, mint amit kellett volna?
2019. aug. 9. 12:21
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, az exeid nem a jelenlegi párod, nem ugyanazok az emberek. Az, hogy ők átvertek, a te saját egyéni szocproblémád, a jelenlegi párod miattuk már egyből így kezelni, miközben ő még nem adott rá okot, igazságtalan és bántó. Engem is csaltak már meg, hazudtak nekem, de volt annyi intelligencia bennem, hogy felfogtam, külön emberi lényekről beszélünk, saját egyéni döntésekkel és hibákkal, így mikor összejöttem a jelenlegi párommal (akit megjegyzem, szintén csaltak meg és vertek át korábban), nem kezdtem úgy, hogy hát engem már átvertek, ezért most rajtad bosszulom meg extra féltékenységgel és társai. A tettei alapján ítélem meg, mert értelmes ember nem ítél előre, csak mert korábban (ő maga!) rosszul választott. Tanulj a korábbi hibákból, keresd a gyanús hasonlóságokat, de előre ne ítéld már el szerencsétlent.

Az meg, hogy az exe 1-1,5 hónapig még nyaggatta, ő meg nem küldte el a fenébe, mert volt egy (megjegyzem, még bizonytalan, annyi idő után) kapcsolata, az nem egy sértés és nem egyenlő azzal, hogy érted nem állt ki. Túlreagáltad eleve már azt is, és eleve ezzel indítottad el a lavinát, ami utána oda vezetett, hogy egy relatíve friss kapcsolatban folyamatosan titkolóznia kell előtted (megjegyzem, ez szerintem még nem tartozik a hazugság kategóriába, de kinek mi), amivel persze csak a nem is létező bizalmad ássa alá, és ezzel kölcsönösen, de a te kezdeményezésedre, szépen spirálban hullik alá a kapcsolatotok. Ezt így nem lehet sokáig elviselni, amíg tart a rózsaszín köd, addig még hagyján, de pár hónap, 1-2 év a max, amit bárki elviselne egy ilyen pár mellett. Senki sem szeret hazudni és titkolózni. Mert most még az exe miatt kell ezt csinálnia, utána majd úgy látod, hogy ránézett egy lányra az utcán, aki szerinted csinosabb nálad, miközben lehet, hogy nem is, és akkor már az ilyeneket is eltitkolja, bekamuzza, hogy tovább dolgozik, csak hogy néha a barátaival tudjon találkozni, mert a végén még attól is ilyen féltékenységi idegrohamot kapsz, mert úristen, részegek lesznek és nők is vannak a szórakozóhelyen. Így nem lehet élni, ez nem párkapcsolat. Meg kell adni azt az alapvető bizalmat, hogy amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője, addig hűségesnek és tisztességesnek ítéled, függetlenül a korábbi tapasztalataidtól, különben soha esélyed sem lesz normális kapcsolatra.

2019. aug. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az senkinek nem szúr szemet a leírásban, hogy a pasi a volt csaja becenevén hívta a kérdezőt??? Ez nagyon durva. El nem tudom képzelni mivel tudta ezt a pasi kimagyarázni, de szerintem az első reakció volt a jó és szakítanod kellett volna. Egyértelmű hogy ők még nem zárták le a kapcsolatukat és joggal vagy féltékeny.

Ne tervezz túl hosszú távra kérdező!

2019. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!