Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van igazság abba amit mondott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van igazság abba amit mondott?

Figyelt kérdés

szóval eggyik haverommal beszélgettem, és azt mondta hogy ne bizzak meg 100%-ba a barátnőimbe, mert mindig kell nekik a barátnőknek a pasijai...tehát most van egy barátom, és észre vettem mint hogy ha a legjobb barátnőm, akarna tőle valamit....ezt el meséltem haveromnak és ő mondta ezt hogy a lányoknak mindig kell a barátnőjük pasija(akár csak egy éjszakára is)....biztos vannak kivételek, de ez nagy részt tényleg igaz?

16/L


2010. júl. 12. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A másik dolog amit mondott hogy, nem tudsz helyesen írni, sokkal igazabb, mint ez.
2010. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ne haragudj de siettem.... amugy meg választ kjértem és nem kioktatást de azért köszi
2010. júl. 12. 19:23
 3/11 anonim ***** válasza:
A te korodban igaz! Mert azt akarják ezzel bebizonyítani, hogy Ők is vannak olyan "jók", mint Te.
2010. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
de ez olyan esetben is igaz hogy ha a legjobb bnőmnek is van barátja...mult hétem is elmentünk igy 4-esbe a csaj nyaralójába, és csak 1 szoba volt...de aztán nem volt szívbajos. simán mászkált fél mesztelenül barátomelött. meg folyamat őt hivogatta minden hova. barátom ki ment a konyhába, ő is kiment, becsukta a konyha ajtót hogy kettesbe legyen barátommal meg ilyesmi...és ő már 18 éves....
2010. júl. 12. 19:28
 5/11 Rainmaker ***** válasza:
Beszélj vele, és állítsd le. Komolyan, nehogymár ekkora ribanc legyen...
2010. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz.. nem minden esetben. De tiniknél sok a felszínes kapcsolat.. nagyon kevés az őszinte barátság. Nekem is volt egy ilyen bnőm még 8.ban, de ahogy külön suliba kerültünk leállt a versengéssel és mára már tök jó barátnők lettünk.
2010. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van benne igazság.sokat fogsz csalódni az emberekben,de ezen szinte mindenki átesik az életben,ez van.na nehogy elkezdd őket utálni,nem erről van szó...ne vedd kioktatásnak,annyit mondhatok,hozzád képest valamelyest tapasztalt öreg róka vagyok:-) 29/f
2010. júl. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
45%

Szerintem picit túlreagálod

Fiú vagyok és személyesen tudom hogy szeretjük meginogtatni a lány barátok összhangját,azért hogy a lány könnyebb prédává váljon tehát ha azt mondta neked az eggyik barátod hogy ne bízz a barátaidban akkor valószínűleg kedvel egy kicsit és közelebb akar férkőzni hozzád.Azonkívűl úgy gondolom mindenkiben benne van a flörtölési hajlam, ezt nem írhatod a barátnőd számlájára.

de ezek csak a személyes véleményem, magadban kell összeállítanod az igazságot.(sok sikert a továbbiakban):)

2010. júl. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rám is irigyek,mert eddig mindent megkaptam akit akartam.discoban kinéztem egy pasit,és már táncoltam is vele.most pedig szerelmes vagyok nagyon,és a barátom elég módos család sarja.sok szép ajándékot kaptam,de egyáltalán nem ez a lényeg.és erre is irigyek...
2010. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha adhatok egy tanácsot: ne engedd, h a barátod közel kerüljön a barátnödhőz. Én számtalanszor szívtam meg így, és általában mindig a lány volt a kacérabb, és a fiú meg csak ment a farka után. Nagyon légy óvatás, mert ez tényleg így van.
2010. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!