Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legkedvesebb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkedvesebb dolog, amit a párod valaha mondott neked?

Figyelt kérdés
A szeretleken túl, persze. Olyasmire gondolok, ami nagyon megérintett, megható volt, vagy tényleg nagyon jól esett, és jó vissza emlékezni rá. :)
2011. okt. 18. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:

"Hiszen minden porcikáddal tudsz szeretni."

Van ennek előtörténete, más kapcsán, és lehet, hogy értelmetlennek is tűnik, de nekem sokat jelentett, és jelent most is. :)

22L

2011. okt. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 The Nuke ***** válasza:

Hát, nekem sok mindent mondott, aminek nagyon örültem...

Volt hogy: Úgy szeretlek, majd meg eszlek!

Meg simán az: Imádlak!


Meg az idei Valentin napra egy ilyen kis kézzel készített szívecskét adott, amin 1 idézet volt, de sajnos nem tudom fejből. Valami olyan volt a végén, hogy: örökre együtt!


Aztán 2 hete dobott, hogy elege volt belőlem...

Ennyit a boldogságról...

2011. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 napietus ***** válasza:
100%
a férjem szembe sose dícsér, meg nem egy kedveskedős típus. de hallottam egyszer, hogy mondta egy embernek, aki üzleti ügyben volt nálunk, hogy "a nejem többt ér, mint amit itt lát meg amit a telephelyen látott szorozva tízzel" :D ez nagyon jól esett.
2011. okt. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 /Anita_'94/ ***** válasza:
Bár nem nekem mondta, hanem az anyukájának és ő mondta el nekem, hogy simán elvenne feleségül. Még ''csak'' másfél éve vagyunk eggyütt, de ez nagyon jól esett. Persze nem mondtam vissza neki, amit hallottam.
2011. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!