Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? Van párom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Van párom már 1,5 éve és van egy baratom fiú aki kikezdett velem (leakart smarolni) a párom teljesen ki van akadva, pedig nem hagytam hogy lesmaroljon a haver.

Figyelt kérdés
A baratom kivan akadva, de ezer éves baratom is kedvelem ettől függetlenül ( a párom szerint szerelmes lett belém de én tudom hogy csak barát aki ossze van zavarodva ).
2019. aug. 10. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Szánalmas vagy.
2019. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%

Rohadtul el kéne már felejteni ezt a "fiúbarátom" baromságot. NINCS barátság fiú és lány között!

A "párod" helyében már rég agyonvertem volna a kisbarátod.

Amúgy jah... szánalmas.

2019. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Neki is vannak nő ismerősei, barátai én mègsem szólok

Üdv: Sára

2019. aug. 10. 12:30
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem smárolt le? Akkor nem értem miért van kiakadva :D
2019. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg akartam volna tartani barátnak el se mondtam volna az esetet. Nem történt megcsalás mégis állandó vita forrása lesz. Fordított helyzetben te hogy éreznéd magad, ha felkinalkozna egy barátja és utána azt hajtaná OOo találkozunk kettesben de ne aggódj drágám. Gondolom nem túl jól, érthető a párod reakciója. Amúgy gondolkozz el mennyire barát az ilyen. Nekem is van férfi barátom, de soha semmilyen közeledés nem volt egymás felé. Nekem ott érne véget ez a dolog.
2019. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Így van. El sem kellett volna mondani, így most már csak gond lesz belőle. Bőven elég volt, hogy leállítottad.
2019. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Hat persze a hazugságrol meg titkokrol szólnak a párkapcsolatok undorítoak vagytok! Ezért nincsenek a normális embereknél fiu-lany “barátságok”
2019. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Te mit képzelsz magadról, hogy undorítónak nevezel másokat, azért mert valamiben nem értesz velünk egyet? Ismeretlenül sem veszem a bátorságot ilyenhez. Inteligenciád van e valahol?
2019. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Intelligencia egy l-el.. és te beszélsz intelligenciáról. Ilyenkor mindig röhögök.
2019. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy elírok valamit. Az meg egy másik, hogy ki hogy viszonyul az emberekhez. Hát nevess 🤦‍♀️
2019. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!