Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alfahím, vagánynak, erősnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alfahím, vagánynak, erősnek mutatkozó férfiak, mit szólnátok hozzá, ha egy nő, akivel ismerkedtek, a szemetekbe mondaná, hogy valójában érzékenynek és sebezhetőnek lát titeket?

Figyelt kérdés

És ezzel rátapintana a lényegre, mert mondjuk tényleg azok vagytok, és a keménykedő stílus legtöbbször csak elfedi ezt.


Meglepne titeket, hogy így telibe talált a jellemzésével? Vagy megsértődnétek? Szemtelen, kemény mondatnak tartanátok részéről?



2019. aug. 10. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Letagadnák az igazságot.
2019. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%
Azt gondolnám hogy a csaj taktikázik és próbál másnak mutatkozni mint a többi, ezzel azt hiszi hogy más lehet számomra, szóval meglepödést szinlelnék és rájátszanék meglepödve reagálnék arra hogy te más vagy mint többi dumára mert átláttál rajtam stb, amúgy persze semmi.
2019. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

:DDD


Ez férfi és női részről is kib#&szott infantilis.

2019. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Rámosolyognék és lesmárolnám.
2019. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
# 2 És ezt beveszik?
2019. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
A csaj ezzel a saját érzékenységét és sebezhetőségét akarja palástolni.
2019. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
5-ös még nem voltam ilyen helyzetben :D
2019. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülhetsz, hogy meglátta a lényegedet. Nagyon kevesen néznek a felszín alá. Ez azt jelenti, hogy a lány igazán figyel rád.
2019. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Nem mondanám magam alfahímnek, vagánynak vagy ilyesminek, de a dolgok lazább kiadásának igen. Hát, meglepődnék. Igazából a sztori általában úgy néz ki, hogy már eleve azért nem feltételezik rólam, hogy érzékeny vagyok, mert pénisz van a lábam között...
2019. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

A # 2 nem ír hülyeséget. Én nőként tapasztaltam azt, hogy ha egy önmagát nagymenőnek gondoló pasinak nem jön be a megszokott taktika, akkor ő maga fog taktikát változtatni... tök mindegy hogyan, csak nyűgözze le a nőt. Ha neked az jön be, hogy sebezhetőnek mutatja magát, akkor megteszi, csak hogy az ujja köré csavarjon, ahogy mindenki mást. Aztán vagy beveszed, vagy nem. De azt ne gondold, hogy megváltozik...

Ismerek egy pasit, a környezetében az összes nőnek csapja a szelet. Nálam nagyon sokáig próbálkozott, és amikor látta, hogy nem jön be a menőzés, akkor elkezdte az érzékeny lelket játszani - velem szemben! De közben az összes többi nővel játszotta ugyanazt a szerepet, és persze nekem meg adta a rizsát, hogy hú, hát csak nekem meri megmutatni az igazi arcát. :) Hát nem volt túl hiteles számomra. :D

2019. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!