Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat 2x szájbaverték,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat 2x szájbaverték, igazából meg is érdemelte, én ezt is mondtam neki, ő meg most szakítani akar?

Figyelt kérdés

Szóval.


Nem egy izmos nagydarab férfiról van szó, teljesen átlagos alkat izmosnak sem mondanám.


És mindig bármerre megyünk kézenfogva sétálni aki csak rám mer nézni mindegyiknek beszól valamit, idegen embereknek, és már sokszor kértem könyörögtem közel már 2 éve, hogy fejezze be, mert égő is, és mivan ha egyszer valaki visszaszól majd.


2 nappal ezelőtt is beszólt valakinek, az vissza se szólt és elment tovább, tegnap este pedig mikor kiszállt az autóból a parkolóban, akkor ugyanaz az ember odament és 2 nagyot beleütött a szájába arcába.


Én meg nem kezdtem el sajnálni és pátyolgatni , és azt mondta, ha ennyire lesz*rom őt akkor elhagy.


2019. aug. 11. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Két idióta.
2019. aug. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ja és akkor 2 nappal ezelőtt én nem voltam ott vele én már régóta otthon voltam.
2019. aug. 11. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mit élvez vki egy ilyen kapcsolatban? Sose értettem.. bakker 2 éve..
2019. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen emberek vannak istenkém....😂😂😂😂
2019. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ügyesen elpazaroltál 1 év 11 hónapot az életedből.

A barátod pedig megérdemelte.

2019. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megszabadulsz tőle!
2019. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
1 nem lennék együtt egy ilyen férfivel 2 ha pofán vagnák ettől függetlenül a szerelmem azért megrendítene a dolog. Furcsák vagytok..
2019. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Lazy Lover ***** válasza:
80%
ha ez komoly akkor felkötöm magam... hogy a bánatba lehet ilyen gyökereknek nőjük? minden napra jut egy ilyen kérdés....
2019. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen így, hogy elment én is rájöttem, ohgy közel 2 évet elpocsékoltam..
2019. aug. 11. 13:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy igaz. Én is ismerek ilyeneket.


Ráadásul tényleg amikor egy szerencsétlen nyominger gyerekek keménykednek így na attól falra tudok mászni.


Sok hülye van. Túl sok a pocsék kapcsolat....de valamiért még is benne vannak az emberek a rosszban.


De te kérdező örülj, hogy nem b**asztál el több évet is

2019. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!