Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan ábrándultam ki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan ábrándultam ki, ha mindenen spórolni akar a barátom?

Figyelt kérdés
A barátomnak alapvetően jó személyisége van, de kikészülök attól, hogy mindig spórolni akar. Más helyzet lenne, ha nem lenne miből élnie, de jól keres és saját háza és autója is van. Amit művel az szerintem nem észzerű. Nem kapcsolja fel a házában a villanyt(miattam megteszi, mert én így nem bírtam volna, de ha csak ő van, akkor továbbra is sötétben van). Csak a legolcsóbb alapanyagokat veszi meg, akkor is ha azok rosszabbak. Spórol a wc papíron is, mindig csodálkozik, hogy amióta járunk, azóta sokkal többet kell vennie... El akartunk menni nyaralni, de láthatóan a lelkére vette, hogy mennyire drága a repülő és szállásból is csak hostelbe akart menni, ezért inkább annyiban hagytam. Most kinézett valami olyan nyaralást, ahol borzalmas körülmények közé mennénk és nem érti nekem ezzel mi a bajom. Ha valami ingyen van, akkor ő az első, aki tartja a markát, hiába nincs szüksége rá. Ha valamit drágának talál, de felajánlom, hogy fizetem, akkor szintén rögtön elfogadja. Jogos, hogy kiábrándultam?
2019. aug. 11. 09:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
1%
Vigyázzatok megjött a prolikirály🤴
2019. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Ez engem is nagyon zavarna. Volt hasonlo baratom. Kritikan aluli alberletben lakott, mert inkabb felre akarta tenni a pénzt, amit megertek es tamogatok, de csak egy bizonyos pontig. Azért van egy szint, amin tul a sporolas mar inkabb soherseg.
2019. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy flúgos őrült. Persze, hogy jogosan akadtál ki. Milyen emberek léteznek, atya ég...
2019. aug. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt hasonlo exem. Mindenre sajnalta a penzt igy mi pl nyaralni sem voltunk soha pedig tele volt de inkabb felrerakta gyüjtögette a parna alatt, boltban engem akart lehuzni hogy en vegyek neki borotvakeszüleket, most en fizessek alapon amugy nem veszi meg tudjuk be neki karacsonyi vagy akarmilyen ajandeknak, közben 300 ezreket keresett, amikor pl haverja meselte hogy ö speciel lazan vesz fürdöruhat is a csajànak, akkor ugy ki is ugrott belölem hirtelen hogy az en paromnak csak az a szerencseje hogy olcso növel van, en nem kerek nem követelözök, semmit nem is ad, mindent félt tölem, es szerencses hogy ilyen olcsot fogott ki mint en. Persze ebböl viccet csinaltam ugy adtam elö. Ezek utan kaptam egy fürdöruhat. De nem valtozott semmi. Maradt ugyanolyan soher es még ö akarta hogy legyen gyerekünk. Persze legyek nincstelen mellett. Aha
2019. aug. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen fillérbaszó emberrel én össze sem jönnék. Alapvető használati dolgokon és ételen pedig nem érdemes spórolni.
2019. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
*mellette
2019. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
11%
Jól csinálja a kolléga, én is ilyen vagyok. Ha nincsen pénze az embernek akkor meg az a baj. Persze még repülővel ide oda... menjél akkor nyaralgatni egyedül. Nekem jó Horvátország is, ott is van tenger, de fancyskedni meg instára pózolni azt persze kell. Elárulom neked, ha a balatonon lőnél egy olyan képet, és helyszínnek beállítanád Spanyolországot a kutya nem venné észre, csak a vizibiciklit ne fotózd bele :D
2019. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
86%

Persze.

Egy kérdést tegyèl fel neki: Aranyapám,sírba viszed a pènzed?


Nagy Sándor kérte úgy temessék el,ahogy jött két keze legyen felfele azt jelképezze,hogy nem viszi a sírba.



Nem viszi a sírba ő is.

Ellenben mikor akar èlni?

Mit akar?

Leélni prolin az életét?


Aranyközépút,jó èn is imádok megtakarítani sőt oda is figyelek de a minőség fontos.


Olcsó gagyizás utáltam mindig is.


Sanyarú életed lesz mellette,egy igazi gazdag ember odafigyel mire add ki,de a minőség mindnek fontos sőt.

2019. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
10%
Ja egyébként ahogy olvasom arról nem esett szó, hogy te mennyit adnál bele a nyaralásba. Jól gondolom, hogy vele akarod az egészet fizettetni ? Dolgozol egyáltalán?
2019. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
98%

Menekülnék. Exem dettó ilyen lett. Soha semmit nem kaptam ami nem erdekel,, de nagyon szépen manipulalt, mindenkit lehúzott, konkrétan a nőkből élt. Igazából amikor pénzhez jutott el se költötte csak "birtoklási vágy" van benne. Olcsó szarokat eszik amit magának vesz de korlátlanul fogyaszt ha azt nem neki kell megvennie.

A birtokvágya odaig fajult most hogy a saját gyerekei elöl ellopott egy örökséget (komoly összeg az anyja hagyta az unokákra) ugyhogy exem büntetőperig jutott a sóherságával

2019. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!