Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az élet Nő/Férfi nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet Nő/Férfi nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát egyedül. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, mindkét nemtől. Írjatok légyszi kort, nemet, mióta vagytok egyedül, és hogy, hogy bírjátok. Válaszaitokat előre is köszönöm.

2019. aug. 12. 01:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Röviden: szar. Adatokat nem írok.
2019. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegnap óta.. egyre rosszabb :(
2019. aug. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy értendő az egyedül? Hátországgal, azaz családdal és/vagy barátokkal vagy csak párkapcsolat nélkül?

33/f

2019. aug. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: is is
2019. aug. 12. 02:14
 5/9 A kérdező kommentje:

"Tegnap óta.. egyre rosszabb :("


Szakítottatok?

2019. aug. 12. 02:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha van aktív baráti kör és családi élet, akkor egész jól viselhető. Ha ezek sincsenek, akkor is, viszont a holtidőkben, ha erre terelődnek a gondolataid, akkor némileg szorongáskeltő érzés, nem azért, mert nincs aki lámúrkodik veled, hanem bármilyen probléma adódik vagy baj ér, akkor azt egyedül vagy kénytelen megoldani, az pedig probléma jellegéből adódóan változó mértékben kellemetlen.

Ha csak megfázol, akkor főzöl magadnak egy teát, aztán szevasz. Ha beáll a derekad és ülni nem tudsz, nemhogy állni, akkor az evés, ivás, öltözés, wczés meglehetősen problémás és enyhén szólva kibszott fájdalmas tud lenni. (volt már ilyen) remélem nem lesz többször. :D

33/f

2019. aug. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Egy pocsék hosszú kapcsolat után egyedül: szuper! Nem kell kiszolgálni senki, nem kell alkalmazkodni senkihez, töredéke a házimunka, mert nem kell szennyes ruhát vadászni, sáros cipőnyomokat takarítani a szőnyegről, meg szétnyomott bogarakat az ablakról. Nincs hiszti, hogy délre legyen meg az ebéd, csak összedobok egy salátát. Azt nézek a laptopon, amit akarok, akkor kelek, fekszek, amikor nekem jó.

Nincs anyósjelölt, sógor, sógornő, viszont több időm van a barátnőimre.

A szex is pocsék volt, az se hiányzik. Egyelőre semmi motivációm, hogy újra férfit engedjek az életembe. Nyugodt vagyok, elégedett, jókedvű: minek rontsam el?

2019. aug. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 2,5 hónapja vagyok egyedül, válófélben vagyok a férjemtől. A mostani időszak már jobb. A különválásunk előtti hónapok viszont nagyon kemények voltak, mondhatni maga a pokol. Ebben az időszakban vívtam meg lelkileg a dolgokat és utólag már belátom, hogy kellett ez, jobb így, hogy nem egyik napról a másikra született meg a döntés, hogy vége, hanem volt időm arra, hogy a lelkemben, a szívemben helyre tegyem a dolgokat.


Nem mondom, hogy most olyan szuper és könnyű minden, mert egy válást intézni nem a legszívderítőbb dolog, de muszáj.


A lelkiállapotom hullámzó. Alapvetően örülök annak, hogy vége a kapcsolatomnak, mert tényleg jobb lesz nekem nélküle. Elköltözöm egy másik városba, emiatt izgatott vagyok, sok a tennivaló. Optimistán és bizakodóan tekintek a jövőbe, nem szeretnék elkapkodni semmit.

Amiatt vagyok időnként elkeseredve, hogy már 33 éves vagyok és néha 'bepánikolok', hogy mikor találok egy hozzám illő férfit, akivel családot tudnék alapítani.


33N

2019. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló anyuka vagyok, 5 éve váltam el, azóta volt egy másfél éves kapcsolatom, de előtte-utána semmi. Most kb 3 éve nem ért hozzám senki sem.

Alapvetően jól érzem magam, bár hiányzik az intimitás. De sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb az életem így. Bár vágyom egy párra néha, de nagyon összeillőnek kell legyünk azért, hogy én a szabadságomat beáldozzam. Ilyet meg ki tudja, találok-e.


Szóval nehéz ügy. Nem vagyok kapcsolat függő, ezért sosem jönnék össze valakivel akivel nincs kölcsönös vonzalom, szerelem....hogy erre mennyi az esély a korosztályomban nem tudom...

N 42

2019. aug. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!