Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme az életnek párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az életnek párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Nem fogok hosszú sorokat írni arról, hogy csúnya vagyok és emiatt nem lehet barátnőm, mivel a személyiségem és megjelenésem kompenzálja e gyengeségem viszont mégsem találok magamnak egy lányt ami miatt eléggé el vagyok keseredve. Szerintetek van értelme így élni ? Elvégre én is szeretnék egy idő után családot és gyerekeket, ezért is tanulok, dolgozok meg stb, de mégsem tudok egy ész érvet felhozni az életem folytatásához, ha nincs kivel megosztani? 21F

2013. máj. 7. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
van hát..
2013. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Idővel biztos találsz valakit
2013. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ezzel vigasztalom magam én is, hogy idővel csak lesz valaki.. hát kitudja. Öngyilkossághoz nem vagyok elég bátor, szóval nincs más választásom mint reménykedni..
2013. máj. 7. 22:33
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Amikor ilyeneken gondolkozol gondolj azokra az emberekre akik egész életükben tolószékben ülnek, vagy éppen éheznek alig esznek, nincs víz, nem tudnak tisztálkodni, vagy az utcán élnek nincs hol aludniuk. Lehetne rosszabb is a helyzeted.
2013. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem értem mit nyavalyogtok, én lány létemre nem szeretnék családot/gyereket, a fiúk miért nem tudnak hasonló módon antiszociálisak maradni? Ezért nincs pasim b*sszátok meg...
2013. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

találsz majd valakit

az élet mindenkinek mást jelent

pár nélkül aki azt mondja, lehet az az ő véleménye

szerintem nem N

2013. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van. Sőt, időnként úgy érzem jobb is, nincs fájdalom, nincs szenvedés, kevésbé sebezhető az ember. Egyedül csak magamért vagyok felelős, nem kell másért aggódnom. Tudom, ez így rendkívül önző hozzáállás, és ilyesformán le kell mondani a boldog pillanatokról, a szerelemről és társaikról.
2013. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az más hogy nem akarsz meg hogy nem tudsz szerezni mert irtó nehéz ma bnőt találni de a kérdező szeretne
2013. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

-4. Szerintem más keserves sorsa nem ok, hogy jobban érezzem magam.

-5. Volt már szerencsém párkapcsolatban lenni, személy szerint sokkal boldogabb voltam akkor mint most. Persze van akik inkább csak magukkal foglalkoznak, de szerintem gyerekes és éretlen ez a gondolkodás.

2013. máj. 7. 22:36
 10/14 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok és nincs barátom, se férjem, se gyerekem. Szeretnék én is családot, de amíg nem találom meg a hozzám illő párt, addig is igyekszem hasznosan, értelmes dolgokkal eltölteni az időt.


Tehát akkor van értelme, ha értelmet adsz az életednek.

2013. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!