Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FIUK! Szerintetek ez normális?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Szerintetek ez normális? Vagy ti mit cselekednetek hasonló esetben?

Figyelt kérdés
Barátommal fel eve vagyunk együtt. Nagyon jól megvagyunk de történt egy incidens aminel a viselkedését nem tudom hova tenni. Szóval otthon voltunk nagyon meleg volt lakásban két napja nem volt szelloztetve és mikor felébredtem reggel emelyegtem szedultem mondtam is neki hogy szarul vagyok nyissunk ablakot de nem akarta mert bejön a szmog. Felkeltem hogy kimenjek mosdóba és azzal a lendülettel össze is estem. Mikor felébredtem az agyában voltam újra a barátom kérdezte jól vagyok e de azóta olyan furán viselkedik arról beszél hogy szakítsunk mert fél hogy megint rosszul leszek és ő nem bírja az ilyesmit. Dehát erről nem tehetek vagy nem értem fiúk ti is megijednetek ha a baratnotok egyszer előttetek lenne rosszul/ajulna el ti is el akarnatok hagyni?
2018. aug. 20. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj még 1-2 hetet.

Hátha utána "helyrejön".

2018. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
én nem hagynálak el, elvinnélek orvoshoz. Az ablakot is kinyitottam volna.
2018. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez lenne a normális akkor ezek szerint mégsem velem van a baj:(
2018. aug. 20. 20:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Két magyarázat is van, de ellentétesek

Vagy egy bunkó a pasi és nem érdekled

Vagy szeret és rohadtul megijedt, hogy ilyen szinten hozzád van kötve érzelmileg

2018. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem egy normális ember emiatt nem akarna szakítani.
2018. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudom azt hittem szeret de most egyre inkább probalja elvágni magát tolem :(
2018. aug. 20. 20:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélni vele. Mást sajnos nem igazán lehet tenni.
2018. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy veled van a hiba. Nem értem a fiúdat. Próbáld vele megbeszélni csak nehogy legközelebb ne adja isten nagyobb dolog történjen és ő nem lesz ott neked a bajban.
2018. aug. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret, mindent megtesz h jobban legyél, a bajban segít...ja és nem hagy el ilyenért

18f

2018. aug. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazatok van beszélek vele.
2018. aug. 22. 00:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!