Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normalis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normalis hogy a parom ennyire anyas meg?

Figyelt kérdés

Nem is csak anyas, mert apas is. 😂 24 eves, 2 es fel eve vagyunk kapcsolatban, 1 eve egyutt lakunk.

Naponta 3x hivja a szuleit telefonon , ebedszunetbe, amikor hazaer munkabol es este lefekves elott. Sot, hogy ha fent van kesobb is, es az anyukaja latja facebookon , akkor biztos ir neki. (marmint az anyja a baratomnak)

Normalis hogy ez engem zavar ? Nekem ez oszinten mar tulzas ebbe a korban.

A problema az, hogy nekem nincs viszonyitasi alapom, mivel nekem nincs jo kapcsolatom a szuleimmel, nem erdeklem oket, es alig beszelunk.

Ezt mar parszor probaltam megbeszelni a parommal de o ezt nem latja gondnak, szerinte ez teljesen normalis. Egy parszor osszevesztunk emiatt ugyhogy mar nem is mondok neki semmit.


2019. aug. 13. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az a normális, hogy rendes kapcsolata van a szüleivel.

A szülei talán beleszólnak és hátráltatják a kapcsolatotokat? Ha nem, akkor meg mi a probléma?


Gondolom azért szíved legmélyén irigyled őt, mert neki ilyen jó a viszonya a szüleivel, neked meg ez nem adatott meg.

2019. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Azért ha valaki napi 3szor beszél a pároddal akkor nincs az az isten, hogy nem szól bele az életébe. Gondolom minden kis baromsággal kapcsolatban kikéri a véleményét meg beavatja, de ez nem normális. Egy felnőtt ember életébe ne folyjon bele ennyire a szülő.

Nekem ez nem férne bele. Egyszerűen nincsen olyan dolog amiről napi 3szor lehetne egészséges keretek között beszélni. Mit mesél neki, hogy mit reggelizett vagy mi? Már általános iskolában se hívod fel 3szor anyádat, hogy beszámolj neki a napod minden percéről.

2019. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

elso valaszolonak: igazad van, tudd meg hogy neha en is eszreveszem hogy egy kicsit irigylem 😞

masodik valaszolok : jol mondod, abszolut mindent kikerdeznek tole, mit evett, mit dolgozott ma a munkaba. de neki ez teljesen normalis 😞

2019. aug. 13. 20:19
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Hat amig a szexualis eleteteket es minden aprobb maganügyet nem targyal ki es nem tudja mindenki azt is milyen az alsonemüd, addig elmegy. De ha a legkisebb vitatokat is az anyjaval beszeli meg akk nagyon nem.


Majd bajban mutatkozik ez meg.

2019. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, a kapcsolatunkat nem beszeli ki. Abszolut semmit nem mondd rolunk (semmi szemelyest), ugyhogy evel nincs gond.
2019. aug. 13. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Figyelj, nálunk is teljesen alap, hogy minden hétköznapi dologról beszámolunk, kapcsolatunkba egyik fél rokonai se avatkoznak bele.


Itt csak te reagálod túl az egészet, mert neked ez nincs. Nem tudom, hogy mi az oka, hogy ilyen rossz a viszony a szüleiddel, megpróbáltatok-e ezen javítani, ha igen, és nem ment, akkor legalább ne hisztizz azon, ha a másiknak egy picivel jobb, mint neked.

2019. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Tehát akkor csak irigy vagy. Van ez így.
2019. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is fura. Tőlem elvárják anyáék, hogy minden nap hívjam őket, de mivel nekem nincs rá igényem, így max 1-2 percig szoktunk beszélgetni. Nekem már ez is sok, nem a napi 3.
2019. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek, velemenyt kertem :) Tisztaban vagyok a helyzetemmel, es tudom hogy nem teljesen latok tisztan mert nincs viszonyitasi alapom, ezert kerdeztem itt. Nem kell lekezeloen valaszolni.
2019. aug. 13. 21:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem van viszonyítási alapom, de én is furán néznék, ha a párom ezt csinálná. Lehet, hogy csak szoknia kell még, hogy nem otthon lakik, de az is lehet, hogy kifogtál egy anyuci pici fiát. Inkább az a fontos, hogy a szülei beleszólnak-e a dolgaitokba vagy ez hátráltat-e bármiben. Ha csak akkor telefonál, ha amúgy nincs más dolga, akkor hagyd rá. Ha az esti film közepén hívják fel és te fél órát vársz rá, hogy befejezze, az már nagyobb probléma.
2019. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!