Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom mindig hozza magával a szalámit, sajtot, majonézt?

Figyelt kérdés

Én nem költök felvágottra, házi sonkát, szalonnát, kolbász eszek, és majonézt meg keverek ki házilag, friss tojásból.


Amikor a párom nálam tölt pár napot, pl. hétvégét, akkor hozza a gépsonkát, pick szalámit, füstölt sajtot, bolti majonézt, beteszi a hűtömbe.


Eszik belőle míg itt van, majd mikor megy el, viszi magával.



Nekem ez olyan zavarba ejtő. Mert például soha nem kínál meg belőle, igaz mondtam, hogy nekem jó, ami itthon van.


Felajánlottam, hogy veszek, amit szeret, de mondta, hogy nem kell.


És soha semmit nem hagy itt, ha csak két karika szalámi marad, azt is hazaviszi.


Anyám szerint sóher és finnyás.



2019. júl. 29. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsétlen még ő a sóher? Ha meg azt enné, ami a tiétek, akkor egy pofátlan zabagép lenne. Miért ne ehetné és vihetné, azt amit ő szeret, ha egyszer to olyat nem esztek?
2019. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Igaza van anyukádnak. Egy skót paraszt, micsoda dolog ez? Bunkó nagyon szegény, én rá kérdeznék mi az oka ennek, ha nem csak félre értés az alapja , hanem valóban ilyen bunkó akkor dobnam.
2019. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg 2 ember van egy kapcsolatban és anyád nincs közöttük!
2019. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

Az, hogy visz ezt-azt, mert azt szereti, még rendben van, dehogy elis viszi, mégha 2 szelet szalámi van, azt is, hát kemény a pali :DDDDDD

Anyádnak igaza van.

2019. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Mert? Ha ők nem eszik meg, akkor minek hagyja ott? Hogy basszák ki?
2019. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Aki házi sonkát, szalonnát, kolbászt eszik, ne is kóstolja meg azokat a mű kajákat. Csak rosszul lennél tőlük. Ott meg minek hagyja, hogy megromoljon????????
2019. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Én amikor mentem át a barátnőmhöz, mindig vittem a kedvenc chilli szószom, mert az nem volt náluk és mikor mentem haza, vittem magammal.

Már értem, hogy miért csak 3 évig voltunk együtt.


25/f

2019. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Most akkor anyád is ott van? Szóval 3-man vagytok akkor ott együtt?
2019. júl. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Bocsássatok meg, de nem bírtam ki ezt a történetet nevetés nélkül! 😂

Ki a spúrabb? Az író, vagy a főhőse? 😂

Tényleg bocsi!

2019. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én viszek WC papírt is aztán ha megyek haza Elviszem a fél gurigàt is..
2019. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!