Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy otthagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy otthagyott a párom?

Figyelt kérdés

Párommal és a kislányommal elmentünk a Tescoba bevásárolni. Mi a lányommal elnéztünk a ruha részlegre, addig ő összeszedte a többi dolgot. Mi még nagyban ruhákat próbálgattunk, ő már menni akart, mondtuk hogy mindjárt végzünk. Egy fél óra múlva végeztünk is, de ő addigra fogta magát és hazament az autóval. A parkolóban se találtuk, fölhívram merre van, azt mondta hazajött, ő megmondta, hogy nem fog várni ránk... És a lányommal mehettünk haza busszal, két nagy szatyor ruhával. Szerintetek normális? Nem önző kicsit?


N/35


2019. jún. 17. 09:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Valaki nem bírja. Én sem, pedig nő vagyok. Azt hiszem, én is ezt tettem volna.
2019. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%

Mi egyszer apuval anyut hagytuk ott így. Akkor nyílt meg az Interspar. Az első soron egy óra alatt ment végig, mert mindent, de mindent megfog, megnéz, elolvassa a feliratot. Mondtuk többször, hogy menjünk tovább, nincs ott semmi, amit venni akarunk.

Ne csodáld, hogy egy óra várakozás után elfogyott a türelme.

2019. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Ha szólt előre, hogy így fog tenni, akkor normális, miért ne volna az? Nyilván nem haltatok bele, hogy haza kellett tömegközlekedni két szatyor ruhával, nem féltéglákat vittetek. Én is gyűlölök vásárolgatni (célzottan vásárolni nem, élelmiszer, piac oké, a klasszik bevásárlóközpontozós shoppingolástól viszont agyvérzést kapok, pedig nő vagyok), tudják is rólam a rokonaim, barátaim, hogy ilyesmit velem ne tervezzenek. Ha célzottan valaki mégis megkér, hogy kísérjem el, mert

konkrétan xy-t venne, tudja hol, 5 perc az egész, akkor oké, de ha nem végez 5 percen belül, nagyon rendesen még max. ugyanennyit várok, aztán elmegyek a fenébe, tölthetem hasznosabban is az időmet (mondom, ismernek, így nem volt még ilyen). Megkaptam már egy ismerőstől, mikor szóba került, hogy miért nem ülök addig be valahova, hát azért, mert mondjuk hadd osszam már be én magam az időmet, nem muszáj velem menni sehova, ha valaki mégis így dönt, akkor meg tudja jól mire számíthat, nem kell meglepődni, nopláne engem megváltoztatni, mikor ez így nekem tökéletesen megfelel.

2019. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes itt egyes emberek felfogása. Normális ha valakit a párja csak úgy otthagyja a gyerekével, mert nem fogja őket megvárni?
2019. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha elmegyünk a tescoba bevásárolni, mert kaja kell, mert enni akarunk, mert ez alaphangon fél- egy óra alatt megvan, és anya meg kiscsilány egy egész órán keresztül ruhákat próbálgat, az már nem a tescos bevásárlás, hanem egy csajos shoppingolás.

Apa összeszedte az összes cuccot, ti meg még arra egy fél órára végeztetek, nem tudom mi a meglepő hogy bepöccent.

Máskor vásároljatok be, aztán külön ketten menjetek shoppingolni.

Nyilván más, ha valami megtetszik, megnézed, fel próbálod, de az max 10 perc. Azt ki lehet bírni. De a nagyban próbálgattok dolog, meg még fél óra múlva végzés, hát normális, én is otthagytalak volna benneteket így.

2019. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
A normális az lett volna, ha odaadjátok neki a kaját amit kifizet és otthagy titeket ruhákat próbálgatni. Így mindketten rosszul csináltátok.
2019. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%

#4:

Nem a világ végén hagyta ott őket, ahonnan nem tudnak hazajutni, és nem a teljes 25 kilós bevásárlást kellett hazavinni.

A férje nem a sofőr, nem a személyzet, akinek kötelessége csendben kivárni, amíg a két nagysága órákon át válogat és felvásárolja a boltot.

Egyébként hívhattak volna taxit, senki se mondta, hogy tömegközlekedjenek. De utóbbit is elég sokan túlélik, és nem írnak ki kérdést róla.

2019. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát nézd, a "mindjárt végzünk" az azt jelenti, hogy 2-3 perc múlva végeztek, nem fél óra múlva...
2019. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Gratulálok, hozzámentél egy paraszthoz. Hány éves a férjed, öt? Kb oviban volt divat ez a gyerekes hiszti, meg hogy ő "nem bír várni"

Egy felnőtt embertől elvárható, hogy ne hagyja csak úgy ott a feleségét és a lányát, csak mert képtelen lefoglalni magát egy fél órára. Sokat elárul a férjed karakteréről és érettségi szintjéről, hogy így viselkedik. De ezt az itteni gyerekes , agyban még dedós diszfunkcionális felnőttek nem fogják megérteni, mert ugyanolyan s..gfejek, mint a kedves párod.

2019. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

Úgy látom, itt senki nem vágja, hogy a probléma az, hogy apuka szó nélkül lelép, mert "megunta"...

Nem, ez így nem fair, nem lett megbeszélve, csak felszívódik. És ki tudja, milyen messze laknak, azt nem írta....

2019. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!