Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. Ti mit csinálnátok a helyemben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már több, mint 2 éve ismerem. A hétvégén sikerült közelebb kerülnünk egymáshoz. De aztán másnap úgy döntött, hogy ne legyen semmi, felejtsük el a dolgot. Én meg már előre megörültem, hogy talán összejöhet a 2 éve várt dolog. De tévedtem... Nagyon jó barátok vagyunk, és szerintetek ha összejönnék vele, akkor elromolhatna a barátságunk? Ti mit tennétek a helyemben?
2010. júl. 12. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon jó barátok vagytok, akkor egy ilyen nem teszi tönkre a barátságotokat...szerintem lépj, amíg nem késő...
2010. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan? Írjak rá állandóan MSNen? (általában MSNen dumálunk) Nagyon szeretem, de szerintem ő nem viszonozná ezt, mert úgy tekint rám, mint egy barátra. Valahogy észlelnie kellene, hogymár nem barátként tekintek rá. Bár ,,másnap" mondtam neki pár dolgot, amiről biztos következtetett, hogy másképp tekintek rá, Kérlek segítsetek!!
2010. júl. 12. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ejj, te srác, te aztán alaposan beleestél a leányzóba:)

Mi tennék a helyedben? Néha küldenék neki egy-egy szép sms-t, meglepném az utcán egy szál rózsával, elvinném a kedvenc színésze legújabb filmjére, elhívnám sétálni, és gyakran megdícsérném a szép szemeit. Ez nagyon fontos egy csajnak, hogy bókoljanak:) Ha nőnek érzi magát melletted, az nagyon jó dolog.

2010. júl. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gond az, hogy ő egy másik településen él. Általában szórakozóhelyen találkozunk, de a legutóbbi után, biztosan kerüli majd a hasonlókat.
2010. júl. 12. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor meg találj ki valami nagyon ütőset!

Mit szeret nagyon, minek a nagy rajongója? Ezen a vonalon kéne elindulni...

2010. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!