Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mernek kevésbé kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mernek kevésbé kezdeményezni a fiúk? Félnek, hogy egy szebb lány elutasítja őket?

Figyelt kérdés
Régen rettentően önbizalomhiányom volt, mostmár rendben van, nem vagyok egoista, megtaláltam az arany középutat. Buli előtt szépen kiöltözök, megcsinálom a hajamat, smink.. Tényleg szépnek érzem magam, mégse kezdeményeznek, vesznek észre a fiúk.. Nem értem :S Másik példa, hogy az unokatesóm gyönyörű, tényleg bombanő, mégse kezdeményeztek nála nagyon a fiúk. Nem értem, miért van ez. Talán attól tartanak a fiúk, hogy már egy jobban kinéző lánynak úgysem kellenének, és csak beégnek?! Előre is köszönöm a válaszaitokat!:)
2010. júl. 12. 23:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

hát szerintem most azok az idők vannak ahol a lány dönti el hogy ki kell neki sajna:(


ha van kedved ismerkedni írj privit:)


17f

2010. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Nekem pont te kellesz. ;)


Ez kicsit összetettebb. Nem elég jól kinézni. Ha nem vagy egyedül például én már nem megyek oda hozzád. A mai lányok csapatban járnak, sőt néha kézen fogva. Így például nehéz. Ha egyedül vagy, megállsz valahol a pultnál vagy korlát mellett hamarabb észrevesznek hidd el.

2010. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Én például szívesen beszélgetnék veeld,főleg ha gyönyörű vagy :D

Diszkóba pl nem szeretek járni és ismerkedni,mert egy az mindenki bagózik,ezt nem bírom,plusz a saját szavamat se hallom ha csajjal beszélgetek,plusz sajnos most voltam Palatinuson és el nem tudjátok képzelni,hogy mennyi gusztustalan igénytelen nő volt kint,hihetetlen,hogy senki se tud adni magára.


22F

2010. júl. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
igen, tudod te a választ. a jó csajoknál azthiszi az ember h kevesebb esélye van, úgyis elhajtaná. viszont ott a másik lehetőség, hogy csak szépnek hiszed magad, valójában olyan bűnronda vagy hogy senkinek nemkellesz. egy kép sokat segitene dönteni :)
2010. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Pontosan, félnek hogy elutasítják őket. A lányok irtó parasztok tudnak lenni ( nemcsak a lányok persze). Egy átlag csaj a saját sikerességét nem abban méri, hogy hány sikeres kapcsolata volt, hanem abban, hogy hány pasit küldhetett el, persze csak az igazán durva dolgok számítanak, pl:


Mire háromig számolok kopj le. Három.

2010. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
srácok, srácok, ez nem társkereső. látom mindenki ugrott a punciszagra...
2010. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Most csak véletlenszerűen kiválasztottam egy képet a google-n arra a keresésre, hogy nerd.

[link]


Tegyük fel, hogy a két srác közül az egyik odamegy hozzád, és kezdeményez. Olyan csajszi vagy, aki akármelyikükben elsőre egy lúzert látna, vagy egy aranyos arcot, és a stílusa döntene arról, hogy végül is tetszik-e vagy sem. És az unokatesód?


A te őszinte, mélyen az önmagad lelkébe néző válaszodtól függ, hogy a nőknek túl nagyok az elvárásai, vagy a férfiak túl gyávák-e. :)

2010. júl. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23:13 egyik jobb mint a másik xD:D na jó a bal oldali jobb mint a jobb...
2010. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én speciel csak vicceltem. Nem ismerkedem.

Az a baj a jó csajokkal, hogy pontosan tudják magukról, hogy jó csajok és ezt ki is használják... tisztelet a kivételnek, mert van ilyen is. Volt már olyan, hogy én is megkérdeztem magamtól, hogy ez a fiú mit keres emellett a lány mellett... pedig ez ettől független.

2010. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem eléggé nagyok az elvárásaim, de manapság nagyon nehéz rendes fiút találni, a legtöbb akivel eddig találkoztam semmirevaló, szemét alak volt :S És én nem szeretnék összejönni valaki ilyennel csak azért, hogy elmondhassam, hogy na nekem van valakim... De akkor is, ez most hogy van összefüggésben azzal, hogy a fiúk nem mernek odajönni a csinosabb lányokhoz? Tudják, hogy nagyok az elvárások, és félnek a koppanástól?
2010. júl. 12. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!