Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők ti hogy viselnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ti hogy viselnétek ha a párotok azt mondaná, hogy a nők semmire valóak?

Figyelt kérdés
Van értelme mellette maradni ha állandóan ilyen véleménnyel van, hogy a nők semmire valóak és nem nézi őket semmibe?

2019. aug. 14. 11:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek ez mitől alakul ki egy férfiben? Azt sem lehet mondani, hogy előző kapcsolatok miatt hiszen még 20as éveiben jár.. Számomra ez annxira érthetetlen mert pl az én édesapám tiszteli a női nemet legyen szó édesanyámról rólam, vagy egy idegenről...
2019. aug. 14. 12:23
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, te lány, szakíts vele! Majd ha lesz új pasid, aki szeret és tisztel, és te viszont, akkor majd nem fogod érteni, miért pazaroltal bármennyi időt is erre a az exedre...

Mondd meg neki, köztetek vége, szakítasz, nem akarod többé ezt a kapcsolatot. Végleg szakítasz, ne is keressen. És fő oka az, hogy szar véleménnel van rólad a nemed miatt. Meg a nőtarsaidról alkotott véleménye miatt. Mindezt mondd meg neki, vidd el a cuccaidat, ő is vigye az övét. Egy darabig kellemetlen miután kidobtad, de aztan sokkal jobb lesz, pláne majd az új szerelmed oldalán.

Én is megléptem, hogy szakítottam exemmel, és most boldog vagyok egy ezerszer jobb kapvsolatban egy ezerszer jobb srác oldalán.

Szóval ne siránkozz, meg ne gyere olyanokkal, hogy szereted... Mielőbb tedd ki leendő exed szűrét, hadd legyen utána még rosszabb véleménye a nőkről. Legalább beigazolod amiket hangoztat. :D Úgyis arra vár, hogy mondhassa, minden nő qrva, köztük te is az leszel.

23/N

2019. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogysem viselném, nem lenne a párom aki így vélekedik (többek között) rólam. Minek? Nem vagyok a magam ellensége, hogy direkt maradjak olyan valaki mellett, aki csak bánt és semmibe vesz.
2019. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a félelmem, hogy minden férfi így gondolja, csak jól leplezi.
2019. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!