Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mérsékelt keresztény nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mérsékelt keresztény nők olyanok a párkapcsolatban, mint egy átlag ateista nő?

Figyelt kérdés

Nagy divat a vallás, szóval simán összeakadhatok olyan nővel az ismerkedés során, aki keresztény. Természetesen mélyen hívő kereszténnyel nem állnék le, mert én nem vagyok az. Van vallásos múltam, de már lezártam.


Viszont. Mi történik akkor, ha valaki kereszténynek tartja magát, de lehet vele szexelni, meg ilyenek. Akkor lényegében nem is látszik, hogy vallásos?


2019. aug. 14. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha összevissza d.ug mindenkivel,akkor nem igazi keresztény. Nem minden, ha tud térdelni ;DD
2019. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Nem divat, régebben az volt, ma már nem az.

Akikről te beszélsz, látszatkeresztyének.

2019. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem függ össze, én keményen ateista vagyok, és totál prűd.
2019. aug. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogyne függne már össze. Az igazi keresztények nem dugnak házasság előtt. Ha pedig valami szektába jár, még az orális szexet is bűnnek tarthatja.
2019. aug. 14. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
És miért jó prűdnek lenni?:D
2019. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Én is utálom az orális szexet, aztán mégsem hiszek semmiben.


Tarthatja bűnnek, attól még csinálhatja. Mint pl. Amerikában az abortuszellenes politikusok, akik a saját szeretőik gyerekeit elvetetik. Az, hogy mit kéne hinned, és milyen vágyak vannak benned, két külön dolog.

2019. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Keves kereszteny tartja be a hazassag elotti szex tilalmat, ugyhogy ezen en nem aggodnek annyira.
2019. aug. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Micsoda hülyeség! Én keresztény vagyok, és lehet velem szexelni, egy barátnőm meg ateista, és évek órta nem szexelt :D
2019. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
# 8 Nem ismered a hitedet, szex csak házasság után a pároddal.
2019. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!