Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Keresztény fiúk, titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresztény fiúk, titeket zavar, ha a párotok nem az?

Figyelt kérdés

2019. máj. 13. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem zavar. Bár attól, hogy keresztény vagyok, nem vagyok az a hetente templomba járós. Azért ettől is függ. De alapvetően egy kapcsolatot nem ez befolyásol.
2019. máj. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem
2019. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Igen!


Csak olyan nő jöhet számításba, akinek már az anyja is apáca volt.

2019. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

nem zavarna max annyi ha nem ihatna alkoholt (bele viszem akkor a rosszba :D) nem vagyok alkeesz 3-4 havonta iszok csak amikor van valamilyen ünnep és akkor is csak a szokások miatt meg a társaság miatt!


engem az zavar ha nem hasonlok az érték rendeik meg ha a párom egy nagy qurva...

2019. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Persze, a keresztények abban a hitben nőnek fel, hogy mindenki bűnös, még ők is. Ezért csak az juthat mennyországba, aki jár templomba és halála előtt megkapja a kenetet, feloldozást. Meg misét tartanak érte.

Az ilyenektől mit vársz? Magukban is és másokban is csak a hibát keresik. Aki saját magát nem tudja elfogadni, az másokat is nehezen fog tolerálni.

2019. máj. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
felőlem zsidó is lehet, csak szeresse a szájába venni a répát
2019. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, ha egyébként jó lelkű, és valamennyire nyitott a hitemre. Félreértés ne essék, nem erőltetném rá a vallásomat, de annak nem örülnék, ha tartózkodna vele szemben. Örülnék neki, ha egy idő után számára is fontossá válna a kereszténység, de ráerőszakolni nem tudnám, és nem is akarnám.


Azt viszont nem tartanám működőképesnek egy kapcsolatban, ha a társam kifejezetten keresztény- vagy Egyházellenes lenne. Nekem fontos a hitem, és nem azért, mert egy szép szokás, amit megtanultam az őseimtől, hanem mert igaz és jó dolognak tartom, és saját akaratból, megfontoltan vallom a tanításait. Én tényleg hiszek az örök életben. Aki ezt a vélekedésemet ellenségesen, gúnyolódva, esetleg gyűlölködve utasítja el, azzal nem tartom működőképesnek a kapcsolatot. Egész egyszerűen túl nagy az ideológiai különbség.


(Hasonlóan nehézkesnek tartom azt az esetet, amikor a másik fél vallásos ugyan, de más hitet vall: az ilyen esetekben a különbségek egy idő után kidomborodhatnak, erősen problémásak, feloldhatatlanok lehetnek. Megjegyzem, ez nem minden esetben van így, erre is vannak jól működő kivételek, de én, saját magam számára problémásnak érezném.)


A kereszténységet én értéknek tartom az életemben, és szívesen megosztanám azzal, akit életem társának választok.

2019. máj. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!