Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig együtt vagyunk a párommal és kevesebb lett a szex és a kezdeményezés a részemről. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

A munkahelyen ismerkedtünk meg, ebből kifolyólag mindig együtt vagyunk. a munka után is. Ő előttem együtt élt az előző barátnőjével hosszú ideje, én viszont egyedül voltam.

Az elején minden ment magától de mostanában naponta 1x vagy 2x van szex, kivéve ha nagyon fáradt vagyok. De ő kezdeményez legtöbbször. Az elején nem így volt. Nagyon hamar jutottunk el szerintem odáig, hogy egyfolytában együtt vagyunk, de ha kértem egy kis énidőt akkor az rosszul esett neki. Most is érzem hogy kell néha, de már furcsa kérni azt, hogy most aludjunk külön. Most vagyunk kb 3 hónaposak.


2019. aug. 15. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok időt vagytok együtt.

Napi 1-2 szex kevés???

2019. aug. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mreg is írtad a problêmát. Túl sokat vaghytok együtt.
2019. aug. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat vagytok együtt. Nem jó folyton egymás seggébe lenni. Illetve az is baj ha ő nem akar neked teret hagyni. Ha különbözőek az ilyesfajta igények (nagyon kimozdulós-otthunülős páros vagy teret igénylő-tapadókorong páros) az még okozhat problémákat ezért kell tisztázni.
2019. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!