Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem féltékenykedtek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem féltékenykedtek, ha a barátotok más lányokkal chatel?

Figyelt kérdés

A lány tud a kapcsolatotokról, nem találkoztak évek óta csak chatelnek, de szoktak "mélyebb" témákról is, pl a lány elmeséli neki a kalandjait más csávókkal, magánéleti dolgokról is szoktak.

Jogosan zavar vagy engedjem el a témát? 21L


2019. aug. 15. 08:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Jogosan zavar, de ha meg akarod tartani a barátod, nem állsz le hisztizni.
2019. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
18%
Nem zavar,én is chetelek az exeimmel.
2019. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Tehát jóbarátok, és mivel ellenkező nemű, te automatikusan féltékenykedsz?
2019. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Attol függ a baratom mennyire hatja meg.

Ha felvallrol chatel unalmaban ugy nemigen foglalkoznék vele, de pl az exem mas orszagbeli (azaz full kaocsolateselytelen)csajjal a vacsorat is alig birta kivarni hogy vege legyen es a telohoz nyuljon, rengeteget mosolygott chat alatt mint aki platoi szerelmes, es egy elkapott mondatot leforditottam ami vmi olyasmi volt hogy miatta meg akar vàltozni, es mindez csak chat es semmi mäs nem volt, de màr hànyingerem volt töle, plane egy idö mulva vele kezdett el engem hasonlitgatni feltette nekem ugynazokat a kerdeseket mint neki amikor valaszoltam meg elkezdte meselno hogy erre viszont a csaj mit mondott ami persze viccesebb meg tutibb vàlasz volt, aztan kezdett ugy kinezni az egesz mintha vele többet beszelgetne mint a sajat mellett levö baratnöjevel amiböl kezdett olyan kep kialakulni mintha ö lenne a jobb kommunikacios csaj, folyamat rombolta a kapcsolatunkat az önbizalmam az egesz. Mintha en csak vmi gyertyatarto lennék es valojaban harmasban jàrunk.


Persze nem ez miatt de szakitas utan még baratok maradtunk elkopott neki ez az online kapcsolat ugyan idövel, de hogy pont mellettem alakult ki meg volt a fenypontja az levegöben uszo forrosag, az olyan idegesitö. Miert nem ugy alakult hogy elöttem vagy utanam lett volna inkabb neki ilyen online nöje, nem, neki mellettem kellett ezt csinalnia gondolom pont ezert volt igazan izgalmas baratnöt feltekennye tenni meg o nem lehetünk egymasei(ö meg az online csaj)mert amugy is baratnöje van.


Ahogy külön mentünk hirtelen mar nem volt neki izgalmas a csaj se facen nincs meg neki mivel profilokat cserelget meg nem is erdekli mar az exem

2019. aug. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3-as, igen, mert nem ismerem a csajt és nem tudom milyen ember, hogy viszonyul a páromhoz.

Mikor ezt elmondtam (hiszti nélkül, normálisan) a barátomnak, azt mondta sose tekintettek máshogy egymásra, mindigis csak haverok voltak középsuli óta. A lány amúgy messze lakik, nem találkoztak mióta együtt vagyunk és párom nem is akar vele.

Érzem, hogy nem túl jogos a féltékenységem, de akkor mit tegyek, hogy ne zavarjon ennyire?

2019. aug. 15. 08:47
 6/18 anonim ***** válasza:
Amugy mondtam is egyszer neki ha ti lennetek együtt akkor meg velem chatelnel ram vägyakoznal(valojaban szerelmes kapcsolatunk volt sokat harcolt ertem) nem hogy örülnel hogy a csajoddal vagy, akiert tenyleg rengeteget harcolt. Mert ha igy folytatodik mi is csak chatelgetni fogunk es nem leszek itt.
2019. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Amikor nar joforman olyan mintha harman lennetek a kapcsolatban az mar valoban jogosan zavaro. Csillogo szemekkel mesel rola melletted chatel miközben ott ülsz elötte , összehasonlitgat vele, az mär szerintem undorito
2019. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

A pszichologiaja meg az egesznek az a szanalom hogy amig pl egyedül van a ffi kicsit görcsösebben csajozik, kicsit muaszaj nö keresös a filing, de kapcsolatban a szerelemtöl repked, eröre kap es boldog es ez sugarzik ki mas csajokra amiert igy tapadnak ra olyankor az emberre. En ezt a boldogsagot vetiti ki mas nöre mert az nem tusatosul bennük hogy a sajat baratnöjetöl epült fel es a sajat bnöje tette öt boldogga amitöl boldogan tud mas csajokkal fecsegni a kinlodo görcsös kapcsolatkereses helyett



Amugy nem egy ilyen baratom volt hogy mellettem kivirult egy csödör lett belöle ereje teljeben es ezt a boldogsagot eröben teljesseget aztan mäs csajokra dobjak.


Egy ffi mar csak azert is kepes megcsalni mert a sajat nöjetöl kivirult eröre kapott. Es azt hiszi öve lett a vilag.


Abszurdum gàz. De sajnos ez igy van

2019. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Legutobbi exem is. Lattam hogy kezd full szerelmes lenni belem boldog volt hogy megkapott repkedett ahogy indultunk valahova minden idegen csajnak a lepcsöhazban elkezdett flörtszerüen köszöngetni.


Tipikus a szerelmes pasiknal. Borzalom hogy NINCS annyi EQ juk hogy tisztaban legyenek azzal honnan a boldogsag es helyèn kezeljék az erzelmeiket

2019. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
A páromnak vannak barátnői akikkel sokmindent megbeszél és régebb óta ismeri őket mint engem. Se okom se jogom nincs háborogni ezen. Na meg aztán ha más kell neki és menni akar... nem kár érte. Aki meg akar csalni az meg fog, aki elhagy másért az sosem szeretett igazán és később sem fog. 19L
2019. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!