Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több, mint 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több, mint 2 hónapja járunk mégsem haladunk. Miért?

Figyelt kérdés
Már járunk június óta, mégis csak heti 2 max 3 találkozásunk van. Beszélünk mindennap messengeren pár mondatot, reggelente és este mikor haza ér melóból meg néha napközben is, hogy mi történt velünk idáig de telefonon nagyon nagyon ritkán hív fel, csak ha találkozót beszéltünk meg és mondjuk ír, hogy indul de nem látom messengeren akkor ide csörög. Esténként sem hív, inkább ír. Amikor tudunk egymásnál alszunk de én hol éjszakás vagyok hol nappalos. Ő is meg állandóan mint a veszett egér, sokkal fontosabb neki még a munka úgy gondolom. Ha este haza ér nem jön már el nálam, 30 kmre lakom tehát nem eget rengető hanem inkább szinte bedől az ágyba és alszik. Még nem mondta, hogy szerelmes belém. Nem írja, hogy hiányzom, csak ha mondjuk küldök egy képet akkor, hogy milyen jó látni engem és köszöni, mindig megnézi a képeim mindennap. Ritkán ír az érzéseiről. Személyesen nagyon bújós, folyton puszil meg ölelget de nem tudom mit érezhet, érzem, hogy jó neki amikor a közelébe vagyok de mégsem tudom. Lassan alakul majd ez vagy ennél azért több figyelmet kellene tennie a kapcsolatba?

2019. aug. 15. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mint írtam, a nőknél alap a netto 450-500 ezer forintos fizetés. Ha a nincs meg, a kapcsolat nagyon lelketlen tud lenni.


Nyilván zavaró, hogy szegény a srác. Ha meglenne a 450-500 000 nettóban, akkor minden rendbejönne.


Egy kapcsolat alapja a pénzt, ezt soha ne felejtsd el. Aki mást mondd, az aljas módon hazudik.

2019. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
2 hónap alatt hova szeretnél haladni? 2 hónap nekem még bőven ismerkedési szakasznak számít (nő vagyok pedig). Ne erőltesd,ne akarj tőle szerelmi vallomást kicsikarni el fog jönni annak is az ideje hidd el!
2019. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

2 hónap alatt te mégis mit vársz? Szerintem odateszi magát a srác eléggé. Látszik, hogy te sem voltál úgy hogy egy pasi valóban tett a fejedre.


N

2019. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Valószínűleg nem szerelmes, de hogy lenne 2 hónap után, amikor alig látjátok egymást? EZ nem így működik. Majd az lesz. Vagy nem.
2019. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő 29 én 24
2019. aug. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!