Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tanácsotokra lenne szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanácsotokra lenne szükségem van egy barátnőm akivel 6 hónapja járunk, de nem igazán haladunk egyről a kettőre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fura kapcsolat a miénk, hisz sok ármánykodás, is volt benne . Amiért írok az az hogy nem igazán találkozunk annyit amennyit szeretném, ha beszélünk telefonon és találkozni szeretnék vele és megkérdezem, hogy mikor találkozhatnánk akkor mindig azt mondja h nem tudom majd hívlak. Eltelik x idő és hív hogy mehetek hozzájuk, engem meg addig csesz az ideg hogy most mi van . Olyankor meg indulok. Én szoktam menni hozzájuk, igaz nem sokszor, de ő valahogy még nem jött el, nem akar. Miért van ez? Hétközben max 1-2 alkalom a a kapuban, de mikor rákérdezek h mi lesz hétvégén akkor ő nem tudja, hogy, hogy alakul még. Passz ez logikátlan, nem tudom mit egyek .
2012. szept. 30. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Valahogy úgy érzem, neki te nem vagy fontos. Jobb lenne, ha eldöntené mit akar, én a helyedben már kiadtam volna az útját.
2012. szept. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én 17 ő is
2012. szept. 30. 12:45
 3/9 A kérdező kommentje:
de szeretem , és tudom hogy ő is mert mondja
2012. szept. 30. 12:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mit mond. :) A viselkedéséből viszont az jön le, hogy csak szórakozik veled.
2012. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem abban mérik, hogy "mondja". Sokkal inkább abban, ahogyan veled viselkedik, hogy időt, figyelmet szán rád. Abban, hogy hiányzol neki és minden egyes szabadidejét veled szeretné tölteni. Vesd fel neki, hogy részedről nem igazán ilyennek kellene lennie egy kapcsolatnak.
2012. szept. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy otthon biztonságban érzi magát, nálatok meg nem? Nem tudom, hogy szex volt-e már, de talán attól fél, hogy nálatok majd valami ezen a téren történni fog? Mi lányok, elég érdekesen vagyunk összerakva.... :D 33/N
2012. szept. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze tudni kell azt is ,h én sem vagyok makulátlan, mikor bulik vannak elég rendesen felöntök a garatra ,olyankor bunkó vagyok sajnos, de a haverok meg cikiznek ha nem iszom velük.
2012. szept. 30. 13:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg elég hamar megsértődöm , és ez is biztos bizonytalanná teszi nem ?
2012. szept. 30. 13:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Olyan is volt , hogy szakítottam vele de utána mindig megbántam , megbeszéltüka dolgokat, de valahogy mégsem az igazi. Hogyan kellene beszélnem vele? Mit kérdezzek, ha találkozni akarok? Volt már olyan is , hogy nem jelentkeztem pár napig, akkor meg jött az üzi, hogy nem kellek én nemked, meg jól el vagy te nélkülem. Erre mit mondjak?
2012. szept. 30. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!