Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? Ki a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ki a hibás?

Figyelt kérdés

Párom szerint én túlérzékeny vagyok. És megsertodok olyan dolgokon amiken nem kéne, és ebből van az összes konfliktus mert en nem tudom tultenni magam dolgokon.

Igen, rosszul esnek dolgok...

És várom, ha látja hogy valamivel megbantott, vagy számomra bántó volt, meg ha ő nem is ugy látja, vagy viccelt, attól még kérjen bocsánatot mert nekem attól még rosszul esett.

Szerinte nem kéne ezen rágódnom hanem tegyem túl magam rajta.


2019. aug. 16. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Jó hisztis csaj lehetsz!
2019. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Láthatnánk 1-2 példát? Jobb lenne ha kontextusba helyeznéd, amit leírtál.
2019. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1! Nem biztos, hogy csaj.

Kérdezö! Gondolom, nem olyan régi a kapcsolatotok. Nem illetek össze.

2019. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Éva tehet róla. Onnantól kezdve, hogy evett a tiltott gyümölcsből...az a pics**a jól elb**aszott mindent.
2019. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Pl ami most történt.

Anyámékkal nyaralunk. Anyamnak sajátos stílusa van, állandóan kritizál. Es a reggeli asztalnál valamit vicceskedve elkezdtek hogy , en milyen vagyok már, hat igen, es akkor röhögtek.

Anyától ezt már megszoktam, csak ugy éreztem hogy parom ahelyett hogy mellem állt volna. Inkább rajtam röhögtek.

Persze szerinte csak vicc volt.

2019. aug. 16. 19:31
 6/9 A kérdező kommentje:

Pl megbeszéltuk hogy megyünk hétvégén egy ismerős lánnyal es fiuval Balatonra.

Erre Előző este közli hogy minek megyunk, ugyis csak ugyanazt csináljuk mint otthon, csak elkoltunk csomó pénzt...

En meg tökre vartam a hétvégét, hogy együtt legyünk, nyaraljunk.

Es nekem ez rossz érzés volt hogy amit en nagyon várok az neki 'minek menjünk'

2019. aug. 16. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Akarod te ezt a kapcsolatot egyáltalán??

Mert azt látom, hogy csak nyűglődsz benne.

2019. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vagy például ha veszekedunk es o olyanokat vag a fejemhez hogy akkor szakitsunk, meg koltozzek el, akkor en elsirom magam, meg utana napokig rágódok rajta, ő meg azt mondja, nem ugy gondolta, csak merges volt. De amúgy nem gondolja ezt. De nekem ez rosszul esik, én nem mondok csak úgy ilyet
2019. aug. 16. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Értelmetlen hiszti amit csinálsz és nulla humorérzéked van... Egy kapcsolat legeslegjobb része amikor szívjátok egymás vérét és röhögtök magatokon is meg egymáson is. Semmi baj nincs ezzel az ég világon. A kicsit komolyabb sértéseket meg pontosan azzal provokálod ki, hogy hisztizel mint egy szerencsétlen 3 éves.
2019. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!