Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kiakadnátok, ha a párotok előbb posztolna facebookra, minthogy veletek beszélne?

Figyelt kérdés

Egy éve járok a párommal és nagyon zavar, hogy sokkal gyakrabban posztol facebookra, minthogy velem beszélne. Nem hiszem, hogy normális, amit csinál. Minden nap legalább 3-4 posztot kirak. Önmagában nem zavarna, de sokszor én is csak innen értesülök. Például, amikor rosszul lett és orvoshoz ment azt is először facebookon osztotta meg, pedig random embereknek semmi köze hozzá, nekem meg szólhatott volna személyesen. Ez csak egy példa, de nagyon sok ilyen van. Ha adok neki valamit vagy ő ad nekem, azt is egyből posztolja, pedig ez is csak kettőnkre tartozik. És videókat és szelfiket is gyakran feltölt magáról. Beszéltem vele erről, de nem érti a problémám, mert szerinte én is látom amikor kirak valamit, így felesleges lenne személyesen is szólnia. Ami meg másokra nem tartozik, szerinte azzal mások nem is foglalkoznak és ő inkább egy naplónak tekinti a facebookot. Normális ez? 32 éves férfiról van szó.

24N


2019. aug. 18. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress inkább olyan férfit aki agyilag nem egy zokni szintjén van. Ez koránt sem normális. Egyetlen értelmes ismerősöm sem csinál hasonlókat.
2019. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dühöt éreznék, mert veszélyeztetve látnám a kapcsolatomat. Azt jelzi, nem tart fontosnak, nem kötődik. De ez nem kiakadás. A kiakadás nem célravezető. Sosem.akadok ki semmin.
2019. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem vagytok olyan jó és mély kapcsolatban hogy neked szóljon elsőnek hogy orvoshoz ment mert nem volt jól. Egyáltalán minek kell ilyesmit posztolni a facebook-on? Tök felesleges. Mikor ilyesmit látok elfog a szánalom hogy irtó gáz hogy nincs ki foglalkozna vele és már sajnáltatni kell magát a neten? Az hogy feszt fent van posztolgat mindent rád meg tesz magasról elárulja mennyire szeret és mennyire vagy fontos neki.
2019. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eleve nem szimpatikusak azok az emberek, akik folyton posztolnak mindent. Az ismerőseimnek, akik naponta posztolnak, eleve leállítom a követését, mert a személyes vackaikkal teleszemetelik az oldalt. A fene se lájkolja, hogy főzeléket evett vacsorára, vagy orvosnál volt.

Facebook függő. Fogadd el, hogy ő ilyen, vagy ha zavar, akkor keress egy pasit, aki nem érez kényszert arra, hogy minden pillanatáról beszámoljon. (Én ezt tenném)

2019. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem járnék olyannal aki folyton ez a fb-ra mindent kiposztoló típus. Aki azt is kirakja hogy boltba megy szarni. Minek?? Nincs jobb dolga?

Engem ez kifejezetten idegesít, taszít az emberekben.

Nekem is vannak hasonló ismerőseim, volt akit emiatt töröltem, tiltottam mert csak az ő dolgait láttam , mert mindig kiírt valamit, megosztott valamit stb. De egy nap többször. idegesített.

És ahogy látom, mivel egyre több idősebb használja fa fb-ot ezért főleg ők (jó a párod nem idős, de 10 éve sokkal kevesebb 30-as volt fenn) posztolnak.

Kisgyerekes családok a kölökről vagy 100 képet tettek fel, van hogy naponta 5-öt. értem én hogy jaj gyerek nő meg minden , de minden apróságot, azt is hogy nyáladzik minek?

Fényképezze, hívassa elő, rakja albumba, vagy külső tárhelyre az utókornak de minek a fbra fölrakni ennyi képet? Rakjon fel 5-ot all in all oszt cső.

És ez nem csak a kisgyerekesekre igaz.

Fuu ez most kicsit kijött belőlem bocsi:D

minden esetre lesznek még gondjaitok ha ilyen a felfogása...

2019. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akadnék ki, de egy ilyen ember el se jutna odáig, hogy a párom legyen. Nem tudnám komolyan venni.
2019. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!