Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkóság lenne megkérnem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne megkérnem a barátnőmet, hogy facebookra szebb profilképeket tegyen ki magáról?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon ronda profilképeket állít be, előnytelenek, ahol nagy az orra, karikás a szeme, beesett az arca meg ilyenek. Sokszor a régi szekrény a háttér meg nem szép képeket csinál na. Bunkóság lenne megkérnem, hogy ezen változtasson?
2018. okt. 26. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Igen. A saját fiókja, olyan képet tesz ki, amilyet csak akar.

Maximum annyit tudsz tenni, hogyha elmentek kirándulni, programra, valamerre, amikor kicsípi magát, csinálsz róla képet, majd megemlíted neki, hogy mennyire jó, "facebook-gyanús" a kép, és mennyire nagyon tetszik neked. Ha neki is tetszik, akkor kiteszi - de lehet, hogy ő jobban szereti az otthon készült, egyszerűbb képeket... és akkor bizony nem szólhatsz semmit.

2018. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudod mutogatni?
2018. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

A saját fiókja, azt csinál vele amit akar. De van ám ennek jó oldala is, legalább reálisan akarja láttatni magát és a FB férfinépe nem rá csorgatja a ... nyálát. Aki ismeri úgyis tudja, hogy valójában milyen, az ismeretlen Rómeókat meg legalább távol tartja magától.

Arra esetleg megkérheted, hogy a te telefonodra csináljatok egy olyan képet, ami szerinted előnyösebb.

2018. okt. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Hát elég gáz lenne.
2018. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Oh, ha én szerelmes vagyok egy nőbe, mindenkor és mindenhogy varázslatosnak tartom. Reggel, kócosan, álmos arccal, nyűgösen is. Te nem? 😮
2018. okt. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez jobban illene a "Tini kapcsolatok" kategóriába
2018. okt. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%

Az bizony! Bunkóság!

És ostobaság is! Ha ilyen képeket rak ki magáról, akkor nyilvánvaló, hogy nem célja, hogy idegen fickók gyönyörködjenek benne, netán felvegyék vele a kapcsolatot, netán több is történjen köztük.

Szerintem tehát inkább örülnöd kéne, hogy nem szuperszexi, "hű-de-klassz-csaj-vagyok" jellegű képeket tol a világ elé magáról.

Te tudod milyen, látod őt fáradtan, karikás szemekkel is, meg gyönyörűen és vidáman is. Ezek a képek úgysem neked lennének kirakva, hanem hogy a többi nő irigykedjen rá, a többi férfi meg legeltesse rajta a szemét. Valóban erre vágynál?

2018. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos vannak ilyenek, akik nagyobbat élveznek, ha tudják, hogy a haverok is meg akarják dugni a nőjüket.
2018. okt. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Határozottan
2018. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem meg illene finoman közölni, hogy előnytelen.


Ti akkor se szóltok a közeli ismerősötöknek, ha szaros wcpapírt húz a cipőjén?

2018. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!