Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti Hogyan oldjátok meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti Hogyan oldjátok meg ezt a problémát szexszel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A probléma az hogy gyorsan elélvezek ezért ez zavar engem,mert nem akarom azt érezze a barátnőm csak ürítésre kell.


Az előjáték közben is annyira felizgulok hogy be se tudom tenni mert elélveznék.

Sokszor csak őt elégítem ki orálisan de behatolásra nem kerül sor.


Zavar ez az állapot ezért nagyon ritkán szeretkezünk mert engem a második menet lelomboz hogy nem megy elsőre.


Gyakran azt mondja hogy gondoljak másra ez rendben van Viszont ha ő akar elélvezni és én abbahagyom akkor azt mondja hogy neki nagyon rossz ha nem élvezhet el, erre mondtam neki hogy terelje el ő is a figyelmét.

Kb 3 havonta van szex viszont orális az sűrűbben az kb két hetente..

31f 27n


2019. aug. 21. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Épp a rotkaság a baj. Gyakorolni kell. 😊
2019. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Ezt fiatalon cseszted el, akkor kellett volna gyakorolni elhúzni. Élvezetesebb is lett volna, mint a jackrabbit recskák...


De így viszont orvoshoz menj, hátha tud valami trükköt az öreg.

2019. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
És ha előtte elmész akkor se jobb? Pároddal milyen hosszú a második menet?
2019. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

De hogy a búbánatos viharba lehet ilyen fiatalon ilyen ritkán szexelni? Én 70 éves koromban többet fogok.

Verd ki kétszer mielőtt lefekszel a barátnőddel!

2019. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Én úgy oldanám meg, hogy ha azért teszed tönkre az orgazmusom, hogy bosszút állj rajtam, amiért te nem tudod elhúzni, kivagnàlak mint macskát.

Aztán gyere vissza sírni, hogy a barátnőnek nincs kedved a szexhez, mi lehet az oka.

2019. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

Lecserélnélek egy olyan férfira, aki legalább a saját farkának tud parancsolni. Lúzerekkel nem dugok. Problem solved.

25/N

2019. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érezné, hogy csak ürítésre kell, ha pont nem is szexeltek szinte? Első barátnőd, hogy most kezdett el zavarni, vagy mi?
2019. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Előtte verd ki.
2019. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!