Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak szabályok a kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak szabályok a kapcsolatban ami problémát okoz? Aminek a betartása nehéz?

Figyelt kérdés
Pl. Este 22h után nem szabad üzenetet írni a másik fèlnek,esetleg az alkohol fogyasztása van megtiltva. Ilyen vagy hasonló szabályok? Mièrt van a szabály? Mivel indokolta a másik fèl?

2018. jan. 13. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális kapcsolatba nem kellenek szabályok. Úgy se csinálsz olyat, ami nem fér bele. Plusz ha két ember összeillik, akkor hasonló az értékrendjük is. Régen rossz, ahol az egyik fél megtilt valamit a másiknak. Nálam azzal a lendülettel repülne a párom, ha megtiltana valamit.
2018. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Például nem r**ancozhatom le, ami elég nehéz, mert néha egy igazi hisztis r**anc.
2018. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Exem talált ki anno ilyeneket... hogy minden reggel ébredéskor írjak neki "jó reggelt" üzenetet, mert különben kiveri a dilit, hogy én nem foglalkozom vele, pedig ő látta, hogy fent voltam a facebookon (fél percre néztem fel...).

Nem sokáig voltunk együtt.

2018. jan. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami következetes, indokolt, azzal nincs baj. Igaz rosszak ezek is lehetnek, ha a másik fél ki van zárva a szabályozás ól.

31/f

2018. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sem kapcsolataimban, sem a házasságomban, nem voltak, nincsenek konkrét, kimondott szabályok. Figyelmesség, egymás tiszteletben tartása elég. Nem kell leszabályozni, hogy 22 után nincs sms, hívás, ha tudom, alszik mert reggel korán kel. Természetes, hogy nem zavarom.
2018. jan. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Vannak, nem is kevés, de legfőképpen olyanok, amiknek vagy semmi értelme, vagy kizárólag a párkapcsolat nő köré történő felépítését szolgálja, merthogy egy kapcsolat általában a nőről szól, semmi másról. A férfiak érdekei általában le vannak ejtve. Ehhez az unfair kötöttséghez képest kész felüdülés a szinglilét.
2018. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!