Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztetek már ehhez hasonlót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már ehhez hasonlót vagy csak engem vakít el valami?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy szeret a párom, de szó szerint (ne nézzetek hülyének kérlek) néha azt érzem, hogy "tapintható" köztünk a kötelék. Nem tudom hogy fogalmazzam hogy jó legyen inkább írok egy példát. Tegnap mikor voltunk az augusztus 20.-ai tüzijátékon szólt egy szép zene is közben, és volt egy pillanat amikor megfogta a kezem és dőlt belőle az a meleg érzés. Éppen csak gyengéden megfogta de annyira jó volt. Pont azért mert egy olyan ember aki nem nagyon mutatja ki az érzéseit mégis ilyen ritka pillanatokban, amikor valami szép és megható dolgoznak vagyunk a részesei mindig hozzám ér valahogy mintha azt sugallná hogy ő most a legboldogabb amiért Velem élheti át ezeket.

Viszont.. Gyors témaváltás

Voltak köztünk gondok, bizalmi problémák és még a mai napig úgy érzem hogy vannak titkai amiket soha nem fogok megtudni vagy nem is tudom. Gyanakodtam régebben megcsalásra, és a mai napig is ez az amitől a legjobban félek mert néha néha vannak furcsa dolgai, de közben meg biztosan érzem hogy szeret. Nem a rózsaszín köd mert voltam már szerelmes de akkor is tudtam hogy nem kellek az illetőnek csak áltattam magam. Ő az első akinél érzem hogy szeret. De van bennem egy állandó félelem mert eltitkolt eleinte pár dolgot előlem és ezért megingott a bizalmam. De mégis az a megérzésem a legerősebb néha zsigerből jön, hogy hűséges hozzám csak valami másról van szó. Ha valamit ennyire erősen érzek odabentről, bizzak benne?


2019. aug. 21. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor volt ilyen erzesem mikor az elejem cukormazas volt a kapcsolatunk.

Egyre jobban mardosott hogy ez màr tul tökeletes (soha ki nem zökken az udvariassagbol kedvessegböl mintha nem a valodi önmagàt adnà)valahol lennie kell vmi bibinek ugyanis nem realis valosagnak tünik az egesz hanem valamifele "àlcának"csak.


Aztan szepen sorban fel is fedte a valodi enjet..


Elsö veszekedes. Abszolut jogtalan feltekenyseg ram. Es önbizalomroncsolo lenezö stilusban.

Vajh mitöl lett hirtelen feltekeny. Elhessegettem.


Aztan volt egy olyan közös ejszakank ami aztan tényleg filmbe illö(nem csak szexet értek alatta) Minden pillanata maga a tökeletes szerelem.


Igy àtadtam magam az érzésnek. Kezdtem megnyilni atadni magam a parkapcsolat boldogsaganak.


Aztan nala voltam.

Es a nagy boldogsagban bevillant tenyleg legböl csak es hirtelen, az a gondolat hogy felteszem az i-re a pontot a tökeletes boldogsagra. Az a pont pedig a gepben lesz az elözmenyek. Ha minden rozsaszin köd ott is akkor uszok tenyleg önfeledten a boldogsagban :)


Most irjam tovabb?..

Tele volt tarskeresös nöi adatlapokkal az elözmeny. Amit megkoronazott hogy többek között az egyik IDÖPONT amikor fent volt es neuelödött, a filmbeli ejszakank utan volt rögtön masnap reggel ahogy hazaért.


Szoval csak a kezei melegsegeröl ugrott ez be. Hogy en mar nem hiszek a tökeletes pillanatokban.

2019. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet le leszek érte pontozva, de két út van szerintem. Az egyik, hogy túllépsz az elképzeléseden, bizalmat szavazol neki, és nem hagyod hogy ez kettőtök közé álljon. A másik pedig, hogy kicsit belelesel a dolgaiba, hogy megnyugodhass. De azt fontos tudnod, hogy ezt nem lehet állandóan elővenni, 1-2x még azt mondom beleférhet, de ocsmány dolog a másik dolgaiban turkálni. Szóval vagy ez vagy az. De ha soha nem fogsz tudni maradéktalanul megbízni benne akkor nincs értelme
2019. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Milyen furcsa dolgai vannak? Milyen problémák voltak korábban, miket titkolt előled? Ennyiből lehet tudni, hogy te reagálod le rosszul, vagy van tényleges okod a gyanakvásra.
2019. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!