Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti voltatok már olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már olyan nővel akivel úgy éreztétek hogy vannak vágyai más férfiak után? Ha igen, milett a vége?

Figyelt kérdés
Én ilyen lánnyal voltam 4 évig 4 év alatt egy jó párszor meg akadályoztam hogy mással találkozzon.Sokszor chatelt más férfiakkal párszor meg is láttam hogy miket irt nekik.. sokszor meg bocsátottam neki de a vége az lett hogy már én úgy éreztem hogy ez igy nem jó nekem ilyen nővel lenni ezért sokszor bele kötöttem és szemre hánytam neki akkor éppen ok nélkül.Ezért szakitott velem és most nekem nagyon rossz 2 hete.. azóta szenvedek kerestem már talán vissza is tudtam volna hóditani de a családja nem engedi neki hogy velem foglalkozzon tehát nyomás alatt is áll meg szerintem most kiéli magát elég szépen más férfiakkal. Ez nekem nagyon rossz. Vajon fog még keresni engem? Habár mások után már lehet mégrosszabb lenne. Bár az sem biztos hogy volt mással.

2019. ápr. 17. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltam. Egyfolytában azzal baxtatott hogy másokat dugnék. Közben pedig ez az ő vágya volt. Az említett nyomás is volt az anyja részéről. Szintén ő hagyott el, egy piti dolog miatt. De egyáltalán nem gondolok rá. Egyből sorban álltak értem meg lett is más. Neki is egy csávó aki a melóban folyton csorgatta rá a nyálát. Nagyon hülyének éreztem magam amiatt hogy hagytam behálózni magam, elhittem az ígéreteit meg hogy mekkora anyatípus. Full hazugság volt minden. Én is láttam hogy miket írt másokkal. Nem mindig tudta időben kitörölni. Találkozásai is voltak. Utólag már tudom hogy csak egy ótvar k.... Nem is értem te mit foglalkozol még vele.
2019. ápr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt még sosem kapcsolatom, de nemrég találkoztam egy ilyen személlyel, ahol nagyon érződött, hogy vele aztán pont emiatt nem érdemes belemenni semmibe sem, hiába is adta a jeleket.
2019. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!