Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, hogy a párotoknak fontosabb volt a hobbi mint ti?

Figyelt kérdés

A barátom szereti a kocsikat és foglalkozni a kocsikkal. Viszont olyan szinten, hogy úgy érzem az autók fontosabbak mint én. Szinte minden hétvégén szerel, talán kimarad egy-két hétvége amikor nem. Bár van olyan program is amit én szeretnék, de emellett ő csak a kocsikkal szeret foglalkozni. Most pl különösen rosszul esik, mert egész héten nem tudtunk találkozni, elfoglaltak voltunk, sok volt a munka. Holnap találkozunk és egész hétvégén együtt lennénk, de a párom benyögte, hogy ő szeretne elmenni megnézni az egyik ismerősének valami hiper szuper kocsiját vasárnap, és hogy menjek én is vele. Ebbe még belementem, mert mondta, hogy nem tart sokáig de utána azt is hozzátette, hogy a saját kocsiján bütykölne egy keveset szombaton, ami nála kb azt jelenti, hogy jó pár óra ezzel menne el.

Én felhúztam magam ezen, mert azok után, hogy egész héten nem láttuk egymást azt hittem a hétvége a mienk lesz, elmegyünk valahova kirándulni, vagy fürdeni egyet ha már jó idő van. De úgy érzem ő nem erre vágyik, hanem a kocsikra.

Nem tudom hogy kezeljem ezt a szituációt. Elment a kedvem attól, hogy vele legyek a hétvégén. Szeretném legalább egy hétvégére kizárni a kocsikat az életemből.


25N



2019. jún. 20. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy unalmas vagy.
2019. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Igen. A pasim minden szombat vasárnap horgászik. Én meg rohadt unalmasnak tartom. A szex nullára redukálódott, így lett szeretőm. Amíg ő horgászik én a pasimmal vagyok.
2019. jún. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálunk azért szex még van. Szerencsére ennyire nem durva a helyzet. Csak az fáj, hogy úgy érzem fontosabb a hobbi.
2019. jún. 21. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:
35%

Enyémnek a foci volt a hobbija és nem tartom magam unalmasnak ..sőt...de amikor késő este hazajött és kanos lett,engem hibáztatott,mikor nemet mondtam.

Egyszer az üres lakást találta,azóta sincs senkije csak rúgja a bőrt

2019. jún. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
17%
Azért ne is haragudj meg, de a kapcsolatodat akarod egyszintre emelni a FIRAD csúcsokkal, meg a 2260-as turbóval? Át tudod élni te azt a tragédiát, amikor hengerfejes lesz az autód? Ugye nem. Ez már egy magasabb liga.
2019. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!