Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haragudnátok, szakítanátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok, szakítanátok, ha a barátnőtök találkozna más fiúval?

Figyelt kérdés
A barátom eléggé kivan bukva, mert találkozni akarok holnap egy sráccal,míg ő dolgozik, de csak baráti szinten.Annó jártunk 1 hetet, de nem ment, ezért abbahagytuk. Múltkor elvitt ebédelni a srác, azért is kiakadt, de se ő, se én nem akarunk egymástól semmit. A kérdés adott.
2010. máj. 28. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
én haragudnék, ha a pasim mindenféle nőkkel ebédelne együtt...
2010. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Én le is kevernék neked egy jó nagyot a pasid helyében...
2010. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Jules10 ***** válasza:
100%
Kedves hölgy a kérdésed magában foglalja a választ is és nem ok nélkül. Ha nem akar semmit, miért hívogat ide-oda? Én nem hiszek az ellentétes neműek 'barátságában'.
2010. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
ha elvisz vacsorázni egy pasi akkor AKAR valamit. :) szóval haragudnék.
2010. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ne ribankodj .a barátodnak igaza van,hogy kakadt.
2010. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érthető h féltékeny a barátod.. a pasik 99%a féltékeny lenne szerintem... problémás.. ha nem akarsz tőle semmit, akkor próbáld megnyugtatni a pasid.. bár nemtudom ilyenkor mit lehet mondani..
2010. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez nem ribanckodás, semmi nincs köztünk, ő is találkozott már lány barátjával, akit elvitt inni, még se akadtam ki,mert tudom, hogy barátok.. Csak valahogy ez fordítva nem működik...
2010. máj. 28. 14:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha a palid csinálna ezt fordítva Te mit tennél?
2010. máj. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ellentétben veled ő szeret téged te viszont úgy látom őt nem szereted eléggé
2010. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez ráadásul már többszöri alkalom is, és egyébként úgy az igazi, ha a pároknak közös baráti körük van. Én például ha találkozok fiú haverommal néha (általában csak véletlen), akkor legtöbbször a párom is velem van. Sosem csinálnék ilyet, mint te. Megértem a pasidat.
2010. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!