Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogyan reagálnátok, ha a barátnőtök egyik napról a másikra felmondana a munkahelyén?

Figyelt kérdés

Én szereztem neki a munkahelyet, de felmondott fél év után, mert szerinte monoton munka, és ő sokkal többre vágyik, többet ér.

Büfészakos diplomája van és egy szerintem soványka angoltudása.


2019. aug. 20. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem jól. Nem a munka miatt meg hogy nem lesz állása, hanem azért, mert előzőleg nem beszélte meg velem. És ezt sem engedély kérés miatt, hanem amiatt, mert a párok szerintem megbeszélik egymás között az ilyesmit.
2019. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Már az első hónap után megpendítette, hogy nem tetszik, csak helyre tettem, ezért nem mert szólni - állítja ő.

Pedig én csak annyit mondtam, hogy ha érdekesebb munkát szeretne, akkor nem ártana némi proaktivitás, logika, esetleg valami piacképesebb szakma.

2019. aug. 20. 17:21
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom volt próbaideje, az letelt, vagy most, fél év után telt le, és így nem folytatja tovább?


Ha annyira nem tetszik Neki a munka én megértem, azt viszont sajnálom,hogy Téged ezzel kellemetlen helyzetbe hozott. Bár nem hinném, mindenki magáért fele még ha más ajánlásával is jut be valahová.


Ha úgy hagyta ott a munkát,hogy közben már nézett másik lehetőséget nincs ezzel baj. Ha viszont otthagyta, és egyelőre fogalma sincs mit szeretne, csak ettől többet/másabbat....hát az ámr kevésbé érthető.


Nő vagyok egyébként, de szerintem a kérdésednél nincs ennek nagy jelentősége, akár fordított helyzetben is történhet ilyen.

2019. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
ha backup plan es mas lehetoseg nelkul hagyta ott, az nem jo otlet. de ahogy nyilatkozol rola, elegge lenezheted a lanyt es nem tiszteled. nekem ez nem szimpatikus. nem az onzetlen segiteni akarast erzm beloled...
2019. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem tetszik neki,miért kellett volna maradnia?Ha keres magának másik állást,és nem Te fogod eltartani,akkor sztem jobb,mint szenvedni egy neki nem tetsző állásban.

Az a lekicsinylő stílus viszont,ahogy nyilatkozol a szakképzettségéről,elmondja mit gondolsz a barátnődről ùgy összeségében.

2019. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
És neked ezzel mi bajod?
2019. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%
Frankón alázod a saját csajodat, csak szólok: büfészakos végzettség, karcsú angol, meg aztán te szerzel neki munkát, ráadásul lerí a szavaidból, hogy végtelenségig hálálkodnia kéne a droid munkakör miatt. Jól tette, hogy felmondott. Ha élelmes a nő, hamar találni fog egy kevésbé lélekromboló melót, ja meg téged is kidob a francba.
2019. aug. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%

Ha jól értem, úgy mondott fel, hogy nincs másik hely, ahová menne. Ha ezután fog pályázgatni, az bakfitty.

Ha nem tetszett neki, amit te szereztél neki, találjon ő jobbat. Nem kötelező abbahagyni az álláshirdetések böngészését csak azért, mert már van állása.

Ha talál saját kútfőből jobbat, menjen oda. Ha nem talál, becsülje meg, ami van, és azt, aki szerezte.


Szóval, nekem ez totál elfogadhatatlan lenne.

Ha nem komoly a kapcsolat, akkor szakítanék is vele azonnal. Ha komoly, akkor elmondanám, hogy innentől külön kasszán vagyunk. Kíváncsi lennék, el tudja-e tartani magát, vagy arra bazírozott, hogy az én pénzemből él. Ha talál magának állást, és ott normálisan helyt áll, akkor épülne vissza lassan a bizalmam.

De szerintem az ilyenek nem fognak találni. Piacképes tudása nincs, de igényei azok vannak: "többre vágyik, többet ér". Aha, mindenki annyit ér, amennyire a munkaerőpiac beárazza.


Egyébként én is hallottam olyan nőről, akinek humán szakos tanári diplomája volt (talán magyar-ének). Munkanélküli lett és sehol sem talált állást. A munkaügyi központban bolti eladói állást ajánlottak neki, amit felháborodva visszautasított, mondván, nehogy már tanári diplomával bolti eladó legyen.

Én meg nem értettem a felháborodását: ha nem talál állást a tanári diplomájával, akkor azt a diplomát a munkaerőpiac 0, azaz nulla forintra árazta be. Ha eladóra van szükség, akkor vegyen vissza az egójából, és vállalja el azt.

2019. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

8#-as véleményének az első felét osztom.


Azért mert képes (nem biztos) kritikusan átgondolni a párja helyzetét azért miért kell lehordani a kérdezőt? Ha alig beszéli az angolt, mégis hogy kéne szemléltetnie,hogy ne legyen nagyképű, paraszt jelzőkkel lehordva? Ha nem tud angolul akkor nem tud,ha ezt tudja és kiejelenti és nem mások előtt,kellemetlen helyzetbe hozva a párját,abban nincsen semmi bunkóság.

2019. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Felsőfokú nyelvvizsgája van, de egyszer hallottam angolul telefonálni, és szerintem szánalmas volt.
2019. aug. 21. 00:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!