Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vica1333 kérdése:

Bántalmazott nő vagyok e?

Figyelt kérdés
Párommal több mint 9 éve vagyunk együtt, imádja a gyerekemet, ő is neveli. De kb 4 szer fordult elő hogy dührohamai voltak. Pl káromkodott, ha leesett egy tányér. Kb 4 szer fordult elő hogy le@urvázott, indokolatlanul, erre kapott egy pofont hogy velem így ne beszéljen gyerek előtt, erre lökdösött, vagy fojtogatott de nem erősen, kaptam levegőt. Azt mondja feldühítettem. Másnap mkndig bocsánatot kér. Sztem fdldühíthettem, hiszen 9 év alatt ez max 4 szer fordult elő. Szerintetek?

2019. aug. 22. 06:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a verekedést te kezdted.


Neki meg kezelnie kellene a dührohamait és a fojtogatás nagyon durva, még annak ellenére is, hogy irtó primitív vagy.

2019. aug. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Miket szoktál csinálni mielőtt kirobban?
2019. aug. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Te is ugyan úgy bántalmaztad. Minek kellett arcoskodni ha nem tudod megvédeni magad? Magadnak köszönheted.


Ezzel nem azt mondom hogy támogatom az erőszakot de te is ugyan olyan vagy mint ő, megérdemlitek egymást. Csak a gyereket sajnálom.

2019. aug. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Na, megtalálta a zsák a foltját. Egymáshoz valóak vagytok.Egyikőtök sem tudja kezelni az indulatait. Nem, ez nem a klasszikus bántalmazós kapcsolat. Én inkább verekedős kapcsolatnak nevezném. Te ütsz, ő fojtogat, lökdös. Maradjatok együtt. Ez pont jó így mindkettőtöknek.
2019. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
34%
Nem, csak olyan aki megkapja ami jár neki.
2019. aug. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Primitív az aki másra mondja. Én kezdtem amikor ő mondta először? Uramisten de... Izék vagytok mind. Megvan a megoldás. Ide többet nem írom nem is olvasok. Van más hely is. Primitív hülyék.
2019. aug. 22. 08:19
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Így olvasva téged inkább ő él bántalmazott kapcsolatban.
2019. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
most akkor pofon vágsz minket is?
2019. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Jesszus! Milyen alpári és egyszerű nő vagy...
2019. aug. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
1-1.
2019. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!