Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet hogy a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy a párommal ennyire nincs összhangban a szexuális életünk? 22/l

Figyelt kérdés

Komoly válaszokat kérek, mert tényleg érdekel, és másnak nem szivesen beszélek erről.

Röviden annyi, hogy a páromnak merevedési problémái vannak, néha egyáltalán nem működik a szerszám, néha meg rendesen működik. Rólam meg annyit hogy nagyon kicsi a szexuális igényem.

Amikor megkivanom a szexet nagy ritkán (heti 1x vagy a menstruáció előtti napokban) olyankor neki szinte sose működik, pedig olyankor nagyon vágyom a szexre.

Viszont amikor én egyáltalán nem akarok szexelni, abban az időszakban neki mar attól kőkemény, ha csak megpuszilom a nyakát. Viszont én ha nem kívánom a szexet akkor nem tudok benedvesedni, és olyankor nagyon tud fájni.

Tehát ha én akarok szexelni akkor neki nem áll fel, viszont ha neki felall es szexelni akar, akkor meg én nem tudok nedvesedni illetve nem is kívánom



2019. aug. 22. 10:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10,egy férfi se vallaná be h mennyit maszturbál. Egészsége ok, kapcsolatairol nemsokat tudok, nemnagyon beszél erről
2019. aug. 22. 22:46
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Több megközelités is lehetséges :

1. Abszolút nem illetek össze, ezt tudomásul kell venni emberi módon szétválni, nincs ebben semmi ciki. Jobb most, mint esetleg 5 év után, mert úgyis az lesz a vége :-).

2. A pasidnak semmi baja, csak amikor nagy nehezen x idő múlva magadtól kedved lesz hozzá, akkor érzi, hogy : na most teljesitenem kell, mert te elvárásokat jelzel felé, emiatt begörcsöl és nem áll fel neki. Ilyenkor bizony a te "dolgod", hogy ezt a görcsölést eloszlasd benne. (mert ugye te akarsz szexelni, rajta meg nincs on-off kapcsoló)

3. Sokatoknak ez a baja, hogy elvárásteljesitésnek fogjátok fel a szexet, önző módon magatokkal vagytok elfoglalva, ahelyett, hogy játszva-simogatva-egymástfelfedezve futnátok neki. Ráérősen-kedvesen, sok sok előjátékkal (a pasinak kellene hangulatba hoznia téged), nem pedig tárgyilagosan kiejelenteni : hogy szexelünk ? ok akkor gyerünk elégits ki :-) Lehet nem ennyire durván teszitek, de feltételezem, hogy a lelkileg ez igy érződik.


De mint mondtam, aza gond, hogy te nem indulsz be rá, általában, lásd a nyakára dott puszidtól feláll neki. Ez igy a természetes és jó, csak te nem tudsz ezzel mit kezdeni, nem örülsz neki és nem biztatod ilyenkor. OK nincs kedved, de ez meg az ő hibája (is).


Egy szó mint száz, menjetek szét, semmi értelme iyg, ez mindkettőtöknek csak görcsölés. Ez soha nem lesz boldog kapcsolat, hidd el.

2019. aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!