Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már aki szexuális okból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki szexuális okból szakított, pedig egyébként minden rendben volt a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátommal túl hosszú a szex számomra. Minimum 1 óra. Általában 2 óra. Ritkán 3 is. Nekem ez az idő, amíg neki is jó lesz, iszonyúan fárasztó. Ráadásul, napi 2-3szor is szexelne. Azzal nem lenne problémám, ha napi többször van. De napi 2-3 óra/alkalom az nagyon hosszú. Egyrészt elviszi minden napom, másra kb nincs idő. Másrészt frusztráló, hogy míg én többször kielégülök, neki alig megy, izzadunk, küzdünk. Minden más extra jó a kapcsolatunkban, de emiatt úgy érzem, szakítani kellene talán. Változni a dolog nem fog, nem tudja rövidebbre fogni, van, hogy 2 óra "küzdelem" után sem megy el. Ha azt kérdezték, hogy nincs-e valamilyen egészségi problémája:ő azt mondja, hogy nincs, mindig is így működött. Szakított már valaki ilyen hülye szex miatt??
2019. aug. 19. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Én még szex miatt nem szakítottam, de a te esetedben megtenném. Nincs energiám, időm munka, gyerek mellett napi 6-9 óra csak szexre. Lehet megkövezni érte.
2019. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Ilyenről még nem hallottam, ez ritka hogy 2-3 óra alatt se. Ha nagyon benne vagyok a dologba, akkor 5 perc alatt elélvezek és ez a normális. Vannak nők akik azt mondják hogy aki hamar elsül azzal nem jó, viszont kevesen tudják hogy pont az az egészséges.
2019. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Igen.

A leányzó 5 max 10 perx után végzett.

Szopiban nem volt elég ügyes.

Két orgazmus között pedig kellett neki 1-2 óra, hogy újra teljesen kívánja.

Így én hoppon maradtam.


Nem vágyok órákon át tartóra, de fél-1 óra kell nekem is.

2019. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

A barátomnak is sokáig tart, mire elélvez, így azt szoktuk csinálni, hogy a végén a fenekemhez dörzsöli a farkát (én a hasamon fekszek, ő rajtam) és így néhány perc alatt elmegy. Ő egyébként is így hason fekve szokott maszturbálni.


Esetleg valami ilyesmivel ti is próbálkozhatnátok, legyetek kreatívak, ne a szakítás legyen az első gondolat. Abban igazad van, hogy ennyi ideje senkinek nincs egy nap csak szexre.

2019. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha minden ennyire jó köztetek, akkor én is próbálkoznék még azért. Mindenkinek van gyenge pontja, kedvenc póza, stb. Párom például kutyapózban általában gyorsabban elmegy. Vagy ha a zacsit masszírozom közben. Próbálkozzatok, akár nézzétek meg azt is, hogy egy laza borozgatós este után milyen. Hátha csak azért tart ilyen sokáig, mert rástresszel, pici alkohol hatására pedig oldódik annyit. De ha végképp nem megy akkor a helyedben én is szakítanék.

Volt már velem is egyébként ilyen, mindenben egy hullámhosszon voltunk, csak a szex volt pocsék. Részemről legalábbis, ő élvezte. Én viszont nem tudtam, vagy túl hamar elment, vagy ha nem, akkor se volt igazán jó, nem úgy mozgott vagy fogalmam sincs, de egyszerűen nem volt jó. Szerintem összességében csak nem passzoltunk össze, így végül elengedtem. De persze nem a szexre hivatkoztam, nem akartam ezzel megbántani.

2019. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon fáradt vagyok, minden este éjjel 2 körül fejezzük be a napot, ezekkel a napi edzésekkel. Pedig annyira édes...de nem bírom tovább.
2019. aug. 19. 16:10
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Én pont a másik oldalán vagyok a dolgoknak, barátom iszonyat hamar elmegy, ha nagyon próbálja elhúzni akkor meg el sem tud élvezni mert kifárad. Emellett heti 2 szex van kb.

Nem szokott hoppon hagyni, mindig próbál utólag ujjal/szájjal befejezni, de elég rossz, hogy a szex ennyire nem megy.

Én minden nap igényelném, kicsit hosszabban ráadásul, de emiatt képtelen vagyok szakítani, mert rettentően szeret és látom rajta, hogy neki is bűntudata van amikor szarul alakul...

Mi 1 éve vagyunk együtt.

2019. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak nők akik azt mondják hogy aki hamar elsül azzal nem jó, viszont kevesen tudják hogy pont az az egészséges."


Aha. Próbáld akkor ki olyannal, aki amint belédteszi, elmegy.

2019. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bár nem ilyen okokból, de korábban én is azt hittem, hogy csak szex miatt hüleség meg felszínesség szakítani, ha amúgy minden más rendben..


Mostanra( közeledve a 30-hoz) rájöttem, hogy egyáltalán nem kevésbé fontos dolog ez. Nagyon is súlyos gondokat tud okozni hosszútávon, ráadásul elég sok kapcsolat pont ezen is siklik ki. Szóval ne érezd magad amiatt rosszul


Persze, nyilván, az ember ha amúgy jó az a kapcsolat, próbálja meg megjavítani. De ha nem megy, legyen töke belátni és nem bennemaradni ha nem jó neki. (Fú, ez mondani könnyű, de megtenni iszonyat nehéz, tudom.. Sajnos)

2019. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a legnagyobb baj, hogy a kedves párod abszolút nincs tekintettel arra, hogy ember vagy, aki bizony elfárad a napi dolgokban. Simán elvárja, hogy órákon át dugj vele fáradtan is,és legyél kiphent a következő napi munkára. De hogyan, ha szinte hajnalig nem száll le rólad a saját kielégülése miatt? 1-2 alkalommal még oké, de éveken át ez nem megy. Rámegy a te egészséged is. Nála van baj, az fix, ha beismeri, ha nem. Elhiszem, hogy más téren jó ez a kapcsolat, de a szexben nem passzoltok. Ezt kevés nő bírja hosszútávon. Én elengedném bármennyire is fáj, ha képtelen a változtatásra. A jelek szerint nem is törekszik rá. Ez viszont önzőség.
2019. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!